Фізик-ядерщик заочно• сегодня в 13:19

Як довго чекали лікаря по страховому випадку?

Ми закордоном. Вперше у нас страховий випадок. у доньки сонячний опік, набряк обличчя і жовті пухирці на лиці…
Звернулися у страхову. Скільки чекати не кажуть.
Иванка Бур• сегодня в 13:22
Можливо зверніться до невідкладної допомоги, якщо стан погіршується? Попередивши страхову.
Я закордоном страховкою не користувалася поки, але тут по Україні зазвичай в день звернення огранізовують прийом.

Українська зірочка• сегодня в 13:22
Ну ви цікава.
Це ж залежить від країни, страхової, інших факторів.
Що вам дасть інформація як було у когось в інших країнах?
автор Фізик-ядерщик заочно • сегодня в 13:22
Ответ дляИванка Бур
Випила проти алергії ліки і стан нормальний.
Пʼє воду, огризається…
Але лікаря чекаємо
автор Фізик-ядерщик заочно • сегодня в 13:23
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ну ви цікава.
Добре
Українська зірочка• сегодня в 13:23
Набряк обличчя це терміновий випадок, вам потрібно звертатися в швидку
Ответ дляУкраїнська зірочка
Після таблетки набряк спав
Фантазерша• сегодня в 13:25
Залежить від країни.
Ми були з дітьми у таборі у Болгарії, лікар була взагалі на території табору.
Але переписка із страховою була довго, хвилин 40. І в результаті відмовили оплачувати консультацію.
Ви поки що хоча б першу допомогу дитині надайте. Прохолодна вода на постраждалі ділянки. Може бути, наприклад, душ.
автор Фізик-ядерщик заочно • сегодня в 13:25
Ответ дляФантазерша
Залежить від країни.
Так і зробила. Дала таблетку від алергії , холодні компреси. Трохи легше.
Українська зірочка• сегодня в 13:26
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Після таблетки набряк спав
Якщо є підозра на набряк Квінке, то там потрібно діяти терміново і не чекати цілий день. Слідкуйте за станом дитини

автор Фізик-ядерщик заочно • сегодня в 13:26
Ответ дляУкраїнська зірочка
Слідкую дякую