Оч@ров@Шк@• 2 часа назад

Подвійні стандарти у чоловіків

Помітила в себе в стосунках подвійні стандарти. Мій мч завжди дивиться як я вдягаюсь, чи нічого відвертого не ношу. Проти, щоб я вдягала одяг з вирізом на грудях, каже, що це лише його і інші чоловіки не мають бачити. Якось казав, що він би вдягнув на мене паранжу. Каже постійно, що я лише його. А сам звертає увагу на інших привабливих жінок.
Ну чому таке несправедливість?
Херсон це Україна• 2 часа назад
Это не про несправедливость или справедливость, а про долбоебизм и контроль вашего отдельно взятого дебила )

Мюллерная• 2 часа назад
Это он вам тампоны запретил, т.к. кроме него ничего в вас быть не должно?
Жерица ночи• 1 час назад
Де тут протиріччя? Просто кончений.
Швидка Настя• 1 час назад
О, проверьтесь на инфекции передающиеся половым путём. Такие обычно шлюханы ещё те.
Кукусики• 1 час назад
Початок психопатичного насильства, далі буде...
Печенюшка• 1 час назад
Это просто ваш мудак, не все такие. Валить надо пока он МЧ а не муж
Неначасі• 1 час назад
Так себе разгон форума
автор Оч@ров@Шк@ • 1 час назад
Ответ дляЖерица ночи
Де тут протиріччя? Просто кончений.
Ну мені нічого не можна, а він сам дивиться на інших жінок
Мюллерная• 1 час назад
Ответ дляШвидка Настя
Сотка. Они самые извращуги с такой подавленной сексуальностью, самые мерзкие клиенты у проституток.

Козяка-маляка• 1 час назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
Але вам потрібно це чмо?
Секс-Бомба• 1 час назад
Больной какой-то. У меня араб и то не надевает на меня паранджу и так знает, что я его, и могу носить все что хочу и никто не в праве мне указывать что носить. Вы терпила и живете с дебилом полным и принимаете это как должное. Уже не первая ваша тема. Открою вам глаза есть нормальные мужчины
Жерица ночи• 1 час назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
Було б протиріччя, якби він вам казав закрити груди та відкрити сраку. Оце протиріччя. А ви описуєте абсолютно логічну поведінку кончетоза. Все послідовно та виважено.
аромат Жука• 1 час назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ви уже місяць ці теми пишете.
Вас влаштовує, нафіга ці коливання щ пустого в порожнє?
Козяка-маляка• 1 час назад
Я б ще зрозуміла, якщо це ваш батько, а ви дівчинка 13 років. Але як одна доросла людина, забороняє щось інші? Інша каже- мені не можна. Це мабуть якась хвороба, автор.
Несу пургу• 1 час назад
Потому что он хочет чтобы вы не привлекали мужиков, это позволит ему расслабить булки, а через лет5-10 сказать да кому ты нужна
аромат Жука• 1 час назад
Ответ дляКозяка-маляка
Але вам потрібно це чмо?
Інших до неї в чергу не стоїть
Секс-Бомба• 1 час назад
Ответ дляаромат Жука
Ви уже місяць ці теми пишете.
Ей нравится страдать
Козяка-маляка• 1 час назад
Ответ дляаромат Жука
Інших до неї в чергу не стоїть
Вони не стоять, тому що чмо поруч. Всесвіт не терпить порожнечі, щось йде інше з´являється.
Заюшка_хозяюшка• 1 час назад
Це лише у виняткових довбнів яких ви обираєте...

Чтооооооооооо?• 1 час назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ап и служить!
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
дивиться хтиво на інших жінок і думає, що і на вас з такими збоченими фантазіями дивитись будуть)
ПочтальЁнша• 1 час назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
Как это вам нельзя? Он вас запер? Если нет, то вы свободная женщина и можете абсолютно всё, что захотите!
Рання пташка• 1 час назад
Он дебил