Злива інформації• 1 час назад
Тема про стосунки і пошук партнера
Як ви думаєте, на чому сходяться пари після 40 років? Як обирають, хто їм підходить? Дивлюсь по своїм розлученим подругам, всі знайомляться переважно на сайтах знайомств. І бачу купу розчарувань.
Ніби у них нормальні вимоги до чоловіків, але щось на горизонті такі не з´являються. Навряд чи їх не існує))
В такому віці і жінка і чоловік хоче, щоб в стосунках їй/йому було краще, ніж без них. І закохатись без пам´яті, як в молодості, мені здається вже складніше. Бо є діти, відповідальнсіть і тд. То що на вашу думку, може/має запропонувати жінка чоловіку і чоловік жінці?
Тема просто поговорити.
Оцененная• 1 час назад
Закоханість - обовʼязково, плюс партнер має бути однакового рівня, з спільними захопленнями, щоб було цікаво проводити час разом
Злива інформації
• 1 час назад
Ответ дляОцененная
так, закоханість має бути, але вона швидко проходить.
А ось про однаковий рівень можете докладно, що ви маєте на увазі?
Піу!Піу!• 1 час назад
Ответ дляЗлива інформації
Освіта, робота, рівень достатку
Оцененная• 1 час назад
Ответ дляЗлива інформації
Ні, не швидко, якщо почуття є, то вони тривають довго і трансформуються. Мають бути приблизно однакові вимоги до того, що нас оточує, дозвілля. Однаковий фінансовий, інтелектуальний рівень
Злива інформації
• 1 час назад
Ответ дляПіу!Піу!
Освіта, робота, рівень достатку
а якщо жінка має дохід від колишнього, але не працює, освіта є звісно. То на що вона може розраховувати?
Бо в цілому я про один рівень згодна.
Але беру наприклад свою подругу, вона розумна, дотепна, освічена, гарно виглядає, але по суті на утриманні колишнього. Не працює, і навряд чи буде.
Звичайні умовні таксисти, які проживають з батьками її не цікавлять. І я її розумію. Але який її ’рівень’ тоді?
Бо в цілому я про один рівень згодна.
Злива інформації
• 1 час назад
Ответ дляОцененная
Погоджуюсь, але для того, щоб вони трасформувались, мають бути і інші умови.
Ну це ідеальний розклад, наприклад, обоє працюють в банку, на +/- однакових посадах, живуть в своїх окремих квартирах, мають по 1 дитині з першого шлюбу. Але ж так мабуть буває нечасто?
І є якесь неспівпадіння. І тоді що чим коригується?
Ну банально, молода жінка і літній багатий чоловік. А якщо жінці 40-45 років?
Мяо мой мяо• 1 час назад
Одно не понимаю зачем кого-то икать целенаправленно? Мне и так самой хорошо. Скорее всего нажилась с абьюзом и мне тааак самой хорошо теперь. Никого не надо. Есть поверхностное общение и хватит
Злива інформації
• 1 час назад
Ответ дляМяо мой мяо
Я своему мужу часто шутила, что второй раз я в такое не вступлю) А сейчас он служит, и мне без него временами очень одиноко. Хотя в целом мне с собой есть чем заняться, есть дети, работа любимая. Но очень жду, когда он уже вернется.
Поэтому я понимаю, почему может хотеться отношений и почему люди их целенаправленно ищут. Я мужа тоже искала, просто было это много лет назад)
Мяо мой мяо• 58 минут назад
Ответ дляЗлива інформації
После развода ужк мне ничего не хочется. К 50 годам им уже уборщицу-обхаживальщицу надо. Чтобы все по дому делала.
Злива інформації
• 55 минут назад
Ответ дляКнопкотиць
Мы с мужем в 45 познакомились, в 47 поженились
а расскажите о себе и о муже, ну если готовы конечно поделиться)
Кнопкотиць• 54 минуты назад
Ответ дляЗлива інформації
Что именно рассказать?
Злива інформації
• 52 минуты назад
Ответ дляМяо мой мяо
ну после развода - это уже отягощающие обстоятельства))
Мяо мой мяо• 51 минуту назад
Ответ дляЗлива інформації
Та уже пофиг, кайфую сама🤗 да триггерные моменты просто накатывают
Злива інформації
• 50 минут назад
Ответ дляКнопкотиць
Что именно рассказать?
где познакомились, насколько ваши ’уровни’ соответствуют) как мы здесь определили, что это важно)
Шотуткоїться?• 50 минут назад
Должна быть влюбленность, страсть, секс, со стороны мужчины финансовая стабильность. Но и общие интересы, когда вдвоем кайфово
Кнопкотиць• 49 минут назад
Ответ дляЗлива інформації
Познакомились на пляже. Про уровни, простите, не поняла. Можете объяснить?
Злива інформації
• 49 минут назад
Ответ дляШотуткоїться?
так в 40-50 страсть уже может быть не та))
Это ж не 20-30)
Шотуткоїться?• 48 минут назад
Ответ дляЗлива інформації
Это ж не 20-30)
Ну так я и искала чтоб была та, мне это важно и оказывается и страсть, и романтика в 40 может быть покруче, чем в 20
Злива інформації
• 47 минут назад
Ответ дляКнопкотиць
Выше комментировали, что партнеры должны быть одного интеллектуального, финансового уровня.
Мне стало интересно, это вот прям так буквально должно совпадать - у меня такая должность и у тебя не намного ниже, мой доход такой, твой примерно такой же. И тд.
Злива інформації
• 46 минут назад
Ответ дляШотуткоїться?
Супер! Это классно, правда)
Кнопкотиць• 46 минут назад
Ответ дляЗлива інформації
Нет, никогда не совпадало. Я люблю очень умных мужчин. И богатых. Всю жизнь живу за их счёт.
Піу!Піу!• 44 минуты назад
Ответ дляЗлива інформації
Бо в цілому я про один рівень згодна.
А колишній продовжить її утримувати у нових відносинах???
Злива інформації
• 44 минуты назад
Ответ дляКнопкотиць
А как вы думаете, чем вы их привлекаете? Вопрос без какого-то негативного подтекста, просто интересно. Какая у вас разница в возрасте?
Злива інформації
• 43 минуты назад
Ответ дляПіу!Піу!
думаю так, він іноземець, і законом зобов´язаний платити аліменти і на дитину і на дружину.
Кнопкотиць• 40 минут назад
Ответ дляЗлива інформації
Мужья - всегда ровесники. Любовники были разные, и младше на 11 лет, и старше на 25. Понятия не имею, чем привлекаю ))) Некоторые говорят, что внешностью, некоторые- флюидами. Характер у меня хороший, но его же сразу не видно. Сразу видно только эгоизм и самомнение ))
Даю справку• 39 минут назад
Ок ,все тут класно ,однакові інтереси, рівень і т.д, а що скажете якщо почали зустрічатися є почуття і тут виявляється що людина хворіє, до прикладу проблеми серйозні з серцем чи підшлунковою????
Copy-Paste• 36 минут назад
Ответ дляЗлива інформації
Бо в цілому я про один рівень згодна.
Ну так ваша подруга уже отупела за время безделья и безработицы. Интересным мужчинам будет с ней скучно. Её уровень - разнорабочие с заводов, которые за смену упахиваются так, что дома и разговаривать не особо хотят. С вашей подругой как раз не о чем поговорить - таких мужчин она устроит.
Злива інформації
• 32 минуты назад
Ответ дляКнопкотиць
значит надо демонстрировать эгоизм и самомнение)))