Злива інформації• 2 часа назад

Тема про стосунки і пошук партнера

Як ви думаєте, на чому сходяться пари після 40 років? Як обирають, хто їм підходить? Дивлюсь по своїм розлученим подругам, всі знайомляться переважно на сайтах знайомств. І бачу купу розчарувань.
Ніби у них нормальні вимоги до чоловіків, але щось на горизонті такі не з´являються. Навряд чи їх не існує))
В такому віці і жінка і чоловік хоче, щоб в стосунках їй/йому було краще, ніж без них. І закохатись без пам´яті, як в молодості, мені здається вже складніше. Бо є діти, відповідальнсіть і тд. То що на вашу думку, може/має запропонувати жінка чоловіку і чоловік жінці?
Тема просто поговорити.
автор Злива інформації • 1 час назад
Ответ дляДаю справку
Ок ,все тут класно ,однакові інтереси, рівень і т.д, а що скажете якщо почали зустрічатися є почуття і тут виявляється що людина хворіє, до прикладу проблеми серйозні з серцем чи підшлунковою????
А що тут говорити? Після 40 років мабуть вже всі мають якісь проблеми зі здоров´ям.

Оцененная• 1 час назад
Ответ дляЗлива інформації
Погоджуюсь, але для того, щоб вони трасформувались, мають бути і інші умови.
Ну це ідеальний розклад, наприклад, обоє працюють в банку, на +/- однакових посадах, живуть в своїх окремих квартирах, мають по 1 дитині з першого шлюбу. Але ж так мабуть буває нечасто?
І є якесь неспівпадіння. І тоді що чим коригується?
Ну банально, молода жінка і літній багатий чоловік. А якщо жінці 40-45 років?
Нічого нічим не коригується. В такому віці ніхто не буде йти на компроміси, краще не мати ніякого партнера, ніж кого попало
автор Злива інформації • 1 час назад
Ответ дляCopy-Paste
Ну так ваша подруга уже отупела за время безделья и безработицы. Интересным мужчинам будет с ней скучно. Её уровень - разнорабочие с заводов, которые за смену упахиваются так, что дома и разговаривать не особо хотят. С вашей подругой как раз не о чем поговорить - таких мужчин она устроит.
Ну мне же есть о чем с ней поговорить, и высокооплачиваемый специалист в своей сфере. Дружим со школы.
автор Злива інформації • 1 час назад
Ответ дляОцененная
це зрозуміло, що аби було нікому не треба.
Даю справку• 1 час назад
Ответ дляЗлива інформації
Так що робити ? Як поводитися?
автор Злива інформації • 1 час назад
Ответ дляДаю справку
Так що робити ? Як поводитися?
ви маєте на увазі чи продовжувати зустрічатись з чоловіком, який хворіє?
А чому ні?
Чи він весь час хворий?
Кнопкотиць• 31 минуту назад
Ответ дляЗлива інформації
значит надо демонстрировать эгоизм и самомнение)))
Я не то, чтобы демонстрирую, просто это видно с самого начала ))