Ксерокопия ночи• Изменено 10 августа в 22:14
УЗ.Потяги 059 та 027 є хтось? На Чоп.Може ви їдете/їхали вчора, запізнення були?
Скільки чекали?
І ще хто може знати-автовикуп квитків спрацьовує у черзі подання заявки? Чи якось рандомно? Чи бувало у вас таке, щоб вручну вийшло швидше?
Ашолюдискажуть• 10 августа в 22:38
Сегодня читала на форуме, что 27 на полчаса опоздал . Но и на Видень тоже поехал с Чопа с опозданием
Ксерокопия ночи
• 10 августа в 22:53
Ответ дляЗакусенец
Є, їхали, були, недовго, не знаю
Дякую! Недовго це пару годин, чи 4-6? На фоні вчорашнього недовго це вже і 8 може бути))🤔
Закусенец• 10 августа в 22:54
Ответ дляКсерокопия ночи
1.5 години приблизно.Може менше.
Ксерокопия ночи
• 10 августа в 22:55
Ответ дляАшолюдискажуть
О, дякую.