дамаАмстердама• сегодня в 10:58

Антишкола англ

Кто нибудь занимался? Поделитесь отзывами
сЛАдКОежКА• сегодня в 11:10
херня. повернула кошти назад

Намакушка• сегодня в 11:32
Жахливо. Результату -0.
Барбітта• сегодня в 12:07
Купила обучение самостоятельно, сложно, пару месяцев позанималась, бросила, не могу себя заставить.
GalaProh• сегодня в 12:32
Ще до війни ходила в Харкові офлайн-дуже класні курси, гарно відпрацьована методика, друковані матеріали, викладачі-носії мови, мені дуже сподобалось.
Потім вже під час війни чоловік онлайн пробував-зовсім не те, марно витрачені кошти. І структурованість пропала, таке враження, що зовсім інша школа.
Настасья Пицун• сегодня в 13:30
Син займається другий місяць з носієм мови, ну таке. Продовжувати не планую, будемо щось інше шукати з нового навчального року. Але як варіант можна спробувати, у мене був запит на розмовну практику, щоб він розговорився. Але погоджуюсь, що немає певної структурованості, теми якісь дивні, не пов´язані між собою, відірвані від реальності, не дуже враховано віковий контекст і т.д.
Настасья Пицун• сегодня в 13:30
І це я не слухаю кожен урок, а так щось там почула мимохідь. Але теми моніторю, також викладач не виправляла граматичні конструкції, можливо, така методика поки запустити мову, а потім розмовну граматику вже відпрацьовувати, не знаю.