ЯблокоРаздора• вчера в 15:53

Питання-обговорення з тими хто навострює лижі

Я от думаю до далі робити. Київ.
Варіант 1 - на захід (продати житло, переїхати, там жити поки. Є навіть варіант куди саме, там місто дитинства типу. Мізерне, нудне, але тихе)
Варіант 2. Мігрувати нахєр, теж продати тут все. Туди де якби да, мову вчити потім, але де і на перших порах можна і так перебитися (молдова, болгарія тощо);

Мені перший варіант, ясно, простіше.
Але є нюанс шо буде з бронюванням. От зараз є робота яка бронює - і це не «нарішали» право підприємства на бронь, а наче таке, стабільне скажімо так. І от що, виходить ми привʼязані до роботи в Києві? І тому варіант «1» якби відпадає?

Якщо відпадає. То може хтось підказати, як з роботою для українських спеціалістів в вказаних вище країнах, які вимоги щоб знайти нормальне щось, коли це відбудеться в теорії. Тощо.

Що взагалі робити? Ну вже просто ця стогнація дістала. Щороку ці «важкі зими чекають», ніхто нічого зробити не може і не хоче. Вже я впритул до точки де є готовність якось міняти все.
Зараз на дієті• вчера в 16:47
Не знаю как в Молдавии, но в Болгарии точно нет работы нормальной.

АсобеннАя• вчера в 17:55
Ответ дляАстановитесь
Вариант 2 хороший, если вы ПМЖ в другой стране имеете. Иначе это дорога в никуда
чого в нікуда? автор перша з України виїхала в Болгарію?
автор ЯблокоРаздора • вчера в 20:43
Ответ дляНе заздріть тьоті
У місті дитинства теплокомуненерго рахунки не заблокуавали? Поцікавтесь, щоб у грудні не було дивних відкриттів
Що за рахунки?
автор ЯблокоРаздора • вчера в 20:44
Ответ дляМрію про пончик
Якщо у вас може спрацювати в2, то нащо в1 без броні?
Бо бронь сьогодні є, а завтра? Скажуть всьо, ніяких броней, і всі на фронт, і що тоді
автор ЯблокоРаздора • вчера в 20:45
Ответ дляПешеходик
Ой, блт
Ті хто й справді хочуть виїхати, тут теми не строчать
А вони всі сильно хочуть? Піднять сраку і переїхати щоб мови вчити - це не найбільше бажання людей
автор ЯблокоРаздора • вчера в 20:47
Ответ дляАстановитесь
Звідки його мати
автор ЯблокоРаздора • вчера в 20:48
Ответ дляПапобус
Для чоловіка для виїзду треба тепер виключення з обліку. Тепер питання і і жінках... Деякі країни неправильно трактують свою декларацію (чи це так їм наказали) і вимагають Резерв + для жінок з виключенням з обліку (пишуть за Іспанію).... Тепер мабуть треба вибирати не країни ЄС (якщо хочете саме тимчасовий захист, а не на зиму)
Та яке виключення, хто його дасть
Так, виїхати із кінцями просто, попередньо все підстроїти для того шоб хтось продавав, гроші виводив тощо
автор ЯблокоРаздора • вчера в 20:52
Ответ дляАноним_
Если ехать то в Турцию, там тепло, цены низкие и никто не будет резерв+ смотреть, а лучше конечно у Турецкого застройщика купить квадратные метры, тогда автоматом ВНЖ дают, тогда можно нашего иудейского царька вообще нахер послать, вот я жалею что в 2021-м не купил хату в Алании, нас возили по стройкам показывали квартиры, можно было психануть и купить, да денег не хватало, но теперь деньги есть а хаты нет....
Так а що ж купити як хат нєт?)
Папобус• вчера в 21:21
Ответ дляЯблокоРаздора
Та яке виключення, хто його дасть
Ну якщо є підстави зі списку хвороб, раніше давали. Зараз знаю, набагато складніше.

автор ЯблокоРаздора • вчера в 22:13
Ответ дляПапобус
Та які списки)) всі годні оно кругом: і психи, і слєпні, і безногі, і безмозкі
Железобетон• 1 час назад
Ответ дляАноним_
отправила жалобу за ’царька’.

А во-вторых по поводу разрешения на внж при покупке недвижимости это неправда, не обманывайте людей , замечательно и массово не проливали вид на жительство при наличии недвиги