Бабулька• вчера в 20:44

Что читать молодым родителям?

Какие книги могут помочь в воспитании и уходе за детьми?
Белоснежко• вчера в 20:44
Псалом 40

Пополняю_Карму• вчера в 20:45
Ніякі
Якщо зовсім молоді і не зрілі емоційно, то будуть вчитися на своїх помилках, там ніякі книжки не допоможуть
дамаАмстердама• вчера в 20:46
’Как выростить ребенка здоровым вопреки врачам’,
’Тайная опора’ Петроновская
lilul990• вчера в 20:53
У вас все на кучу. Якшо догляд за дитиною - то одне. Є якісь курси по прикорму, по фізіології, етапах розвитку. Якшо є гроші - може пройти. Моя сестра проходила. Там за місяць все розказали докладно
lilul990• вчера в 20:56
Шоб розвивати мову - вже як повзати навчиться, ходити, одночасно давайте в руки шось мілке перебирати і чітко голосно говоріть слова, якісь скоромовки, віршики. Але одночасно з перебиранням мілких предметів.
Наизнанку• вчера в 20:57
Вильчм и Марта Сирз, уход за ребёнком до 3 лет. Очень рекомендую.
Потом дальше будете разбираться.

Но вам стоило бы указать, что значит ’молодые’ родители? Это вам и 20-ти нет или ребёнок у вас грудничок? Или все вместе?

И из каких семей вы сами. Допустим, кто из многодетных- то и без книжек справится
lilul990• вчера в 21:01
Виховання в трьох словах: не виховуйте дітей, виховуйте себе, діти все одно виростуть схожі на вас. Це 100 процентний рецепт

Виховання це процес від моменту пробудження дитини, коли вона чує шо у вас в сімї робиться, як ви говорите, як ви псіхуєте, як вирішуєте проблеми, як скупляєтесь в аптеці, як і шо говорите по телефону, як звертаєтесь до чоловіка, як їсте, як закриваєте двері, як ходите, як одягаєтесь. Це все процес виховання. Слідіть за собою - шо ви робите і як
Процес виховання триває до моменту як дитина засинає.
Цветочница• вчера в 21:11
Ничего читать не нужно, все исключительно интуитивно, зачем учить детей вчерашнему дню
Білка в колесі• вчера в 21:21
Светлана Ройз
Волшебная палочка для родителей, Ребенковедение (2 части) и тд

Другие автора
Покой, Игра, Развитие
Рожденные жить на воле
Не упускайте своих детей
Целуйте меня

Это то что сразу вспомнилось

marishka1001• вчера в 22:58
Евгений Комаровский ’здоровье ребенка и здравый смысл его родителей’