Банка з медом• вчера в 22:32
Как восстановить связь после ссоры?
Бывают конфликты, и потом сложно найти общий язык. Как вы выходите из таких ситуаций?
Лепешечка• вчера в 22:34
Ніколи не маю таких конфліктів з близькими людьми
Що повинно бути в головах, щоб робити близьким людям боляче?
Вмію заміряти найкраще• вчера в 22:38
Ответ дляЦветов Мне срочно
Пусть ваш мужик думает
Оба должны думать
На границе• вчера в 22:39
Ответ дляЛепешечка
100%
І я терпіти не можу конфліктних людей.
Чому взагалі сваритися?
І я терпіти не можу конфліктних людей.
Чому взагалі сваритися?
Коржик• вчера в 22:42
Злюка бобер• вчера в 23:09
Ответ дляЛепешечка
Навряд чи у вас з комусь є справді близькі стосунки. Бо таких ситуацій неможливо уникнути, це не через бажання зробити боляче чи сварку , вони виникають випадково
хутряна володарка• вчера в 23:16
Смотря какой конфликт. Бывает что и не надо , нет смысла находить общий язык.
Лепешечка• вчера в 23:39
Ответ дляЗлюка бобер
Чому не можливо?
В мене велика родина, нас в родині 4-ро.
З чоловіком в шлюбі я 18 років, троє дітей. Я ніколи ні з ким не скандалила то такого стану, про який пише автор,
Всі дружні, психічно і емоційно зрілі дорослі люди. Через що саме можна дійти до такого рівня розборок?
Злюка бобер• 2 часа назад
Ответ дляЛепешечка
Чому не можливо?
Автор взагалі не писала про скандали. Конфлікт може виникнути взагалі без сварки
Лепешечка• 2 часа назад
Ответ дляЗлюка бобер
Ну так не мала я такого досвіду ні в родині, ні на роботі