А що таке?• Изменено 14 августа в 10:02

Як доїхати завтра в Димер з Києва маршрутка,автобус?

Дівчата, ви все знаєте. Як можна доїхати в Димер завтра з Оболоні чи площі Шевченка? Дякую дуже!
Маршрутка,автобус
Соседушка• 14 августа в 10:04

Просто болталка• 14 августа в 10:14
С полесья вроде ходят же
автор А що таке? • 14 августа в 10:23
Ответ дляПросто болталка
С полесья вроде ходят же
Дякую! Тобто звідти я точно вдень зможу доїхати до Димера? Якщо б точно знала, то не питала. Перший раз їду в тому напрямку.
Просто болталка• 14 августа в 10:24
Ответ дляА що таке?
Я уже давно ездила. Но уверена, что ехала оттуда
Говорю-балакаю• 14 августа в 10:33
З площі шевченка приблизно кожну годину є маршрутка на димер. З героїв дніпра ходить маршрутка на катюжанку, теж через димер, теж приблизно раз на годину.
Кондуктор маршрутки• 14 августа в 10:49
О,понаехавшая спрашивает у киевлян.А что,ж ты такая умная,а как доехать,то и не знаешь
.
Великий сатирик• 14 августа в 12:48
Ось вам графіки. Де Катюжанка, то маршрутка йде з Героїв (зупинка біля базару).
автор А що таке? • 14 августа в 15:33
Ответ дляВеликий сатирик
Дякую вам!
Просто болталка• 15 августа в 12:53
Автор, добрались?

автор А що таке? • 15 августа в 14:24
Ответ дляПросто болталка
Автор, добрались?
Я їду після 17-00. Ще на роботі.
автор А що таке? • 15 августа в 17:25
Ответ дляПросто болталка
Автор, добрались?
Зі станції Полісся, кожних 30 хв.маршрутка ,то на ній І поїхала. Все добре, дякую!
Просто болталка• 15 августа в 17:30
Ответ дляА що таке?
Отлично, хорошей дороги