Экспертиза• 1 час назад
Видалення бородавок
У доньки десь рік тому на руках з*явилось багато бородавок. Деякі з них, переважно маленькі вивели за допомогою Папілеку. Але, залишились ще 4 великих, на яких засіб не діє. Пішли до лікаря, і так як дитина ще досить мала (6 років) призначили видалення азотом. Ось ми йдемо вже на 3тю процедуру, а відчуття,що ці бородавки не те що менші стали, а наче побільшали.
Лікар каже,що це норма, і може знадобитися до 10 процедур.
Хто стикався з цією напастю, як виводили? Думаю, може на лазерне видалення піти та не витрачати час та гроші?..
Пушка заряджена• 1 час назад
В чоловіка теж саме. Коли видалили на руках більше не з*являтись, а зараз на стопі теж азотом. Раз в 2 тижні їздимо на заморозку.
Вартість 250 грн в приватній клінііці Києва. Це не багато.
Ворожу на каві• 1 час назад
Вывела заговором с пшеном. До этого 150 раз выжигала. Да, бред, но помогло, сама в шоке. Но уже не вспомю что там говорить. Давно было.
Экспертиза
• 1 час назад
Ответ дляПушка заряджена
Ну в малої їх було багато, то ми вже добре грошей витратили. Але, аби ефект був.
А скільки процедур знадовбилось вашому чоловікові?
Экспертиза
• 1 час назад
Ответ дляВорожу на каві
Ну брєд, чи не брєд, але найголовніше що допомогло)
Люблю ХОЛОСТЯКА• 1 час назад
Ответ дляЭкспертиза
видаляйте лазером, не витрачайте час і гроші
сину на стопах видаляли
Экспертиза
• 1 час назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
сину на стопах видаляли
Ви в Києві видаляли?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 1 час назад
Ответ дляЭкспертиза
Ви в Києві видаляли?
так, десь на Павлівській клініка була
Пушка заряджена• 1 час назад
Ответ дляЭкспертиза
На руках це було 15 років назад лазером - залишився рубець.
А на стопі азотом (це довше) - були три процедури, але не так травматично і треба кожні 2 тижні повторювати + змащувати препаратом кожен вечір
Экспертиза
• 56 минут назад
Ответ дляЯ не в теме
Чистотел, что в природе не помог?
Ні, взагалі ніяк.
Задолбулька• 49 минут назад
Понимаю, что в данный момент это не вариант, но может кому-то пригодится. Была на отдыхе в Черногории( возможно есть и у нас) и купила в аптеке такой ’лак’, мазала 4 дня, утром и вечером, сверху образовалась корочка, на пятый день поддела её и бородавка досталась вместе с корешком.
Пописанная парта• 50 минут назад
я криодиструкцию делаю. На одной руке,маленькая, с 1го раза, а на второй ещё и 3ий пойду.
Делала в кожвен на Левобережной (Киев), ±150 грн. одна
Экспертиза
• 39 минут назад
Ответ дляЗадолбулька
Я чула, що навіть звичайним лаком ,без кольору покривали бородавки, і вони через час відпали. Типу це перекриває доступ кисню до бородавки, і провокує їх засихання.
Пошукаю і у нас щось таке
Задолбулька• 35 минут назад
Ответ дляЭкспертиза
Пошукаю і у нас щось таке
Там в составе кислоты. Может по составу что-то похожее есть.