Зубожиння• сегодня в 16:01
Видалення зуба мудрості
В понеділок видалили нижній зуб мудрості. Видалявся важко, так як були закручені корені. Хто видаляв, як довго ви відчували біль. Скоріше не біль, а ниття
Сама купляю квіти• сегодня в 16:07
Мені видаляли в червні. Також були закручені трохи корені, як верх від цифри «2». Вирвали за хвилину. Може годину по нило і все. Але не порівняти з тим, як боліло.
Сама купляю квіти• сегодня в 16:10
Чоловіку видаляли зуб
Мудрості в неділю.
Також перед видаленням дуже боліло.
Після видалення став чудово себе почувати, нічого не нило.
Мудрості в неділю.
Також перед видаленням дуже боліло.
Зубожиння
• сегодня в 16:09
Ответ дляСама купляю квіти
А мені ниє 5 день якимись періодами. Не болить, саме ниє. І то періодами. Переживаю, бо в неділю їду за кордон на два тижні.
Сама купляю квіти• сегодня в 16:10
Ответ дляЗубожиння
Сходіть сьогодні чи завтра до лікаря, хай подивиться. Прямо наполягайте, щоб знайшов віконце.
Можливо не все дістали. Після видалення там немає чому боліти.
Зубожиння
• сегодня в 16:11
Ответ дляСама купляю квіти
Це було в іншому місті, зараз не має можливості туди поіхати
Та_шо_ж_таке• сегодня в 16:12
Сходите в любую стомаьтологию, где можно сделать снимок и сделайте его. Вдруг остался кончик корня.
Сама купляю квіти• сегодня в 16:12
Ответ дляЗубожиння
Тоді до іншого лікаря сходіть. Хоча би в державну поліклініку, як мінімум. Поки є час, поки працюють. Там знімок зроблять.
Угадайс• сегодня в 16:14
Ответ дляЗубожиння
А в вашем городе есть стоматолог? Может, рентген или визиограф зубу сделать - чтобы не думалось.
А так - все же серьезное вмешательство. Но лучше сходить к врачу, любому - и посмотреть
Цибулька зла• сегодня в 16:21
У меня без осложнений. Ровные корни. Вырвал за полминуты. Болело месяца три
Копуша• сегодня в 16:22
Вообще ничего не чувствовала. Разве что страх. Ни во время, ни после. Удалено 2 зуба мудрости.
успокойте_Меня• сегодня в 16:24
Ответ дляЗубожиння
2 недели после удаления 4-х зубов мудрости
Сито для думок• сегодня в 16:42
Вопрос глупый, простите. У каждого свой болевой порог, раз. Два, ситуации с самим удалением. Три, состояние зуба перед удалением. Ну и остальное, что может быть, но у вас оно есть, а у кого-то нет и наоборот.