Пес Патрон• вчера в 22:08
Популярные страны для отдыха с детьми
Где лучше всего проводить время с семьей? Как выбрать подходящее место?
Бабайко• вчера в 22:08
Каждому свое, мы с ребенком много чего объездили с рюкзаками за спиной, а кому-то олл только подходит
Жена миллионера• вчера в 22:27
Я до 10-12 лет детей летала в Турцию и Египет на Олл,мне так было удобно
После 18• сегодня в 02:53
Залежить від вподобань родини: Єгипет, Турція ол інклюзив, СПА, спокійний стабільний відпочинок. Чи екзотика на островах Мальдів, краєвиди Тенеріфе, серфінг в Австралії, архітектура Барселони, актив в горах Італії і Франції, ну і фінансова складова. Мало вхідних даних. Взагалі, спостерігаю, що найпопулярніший напрямок - Іспанія. Але знову ж таки чого вам хочеться. Бо Іспанське популярне Салоу - це купа людей, містечко суто курортне, функціонує тільки в сезон, крім пляжу і Порту Авентури там нічого немає. Нам, наприклад, моїй сімʼї, треба все і одразу, тому планую заздалегідь кілька місць: де полежати, де щось історичного подивитись, де щоб було екстремально, де щоб було естетично гарно. Наприклад за відпустку в 2 тижні: піднялись на Монблан, на кілька днів залягти на пляжі в Коста Брава, потім кілька днів в Країну Басків, зтоптати ноги по місцях, де знімали «гру престолів», ми і наші підлітки - фанати серіалу. Але так було не завжди, починалось з ол інклюзивів - Турція, Єгипет, Греція через агенцію. А потім як самі почали хотіти різноманіття і шукати: маршрути, житло, локації, як дістатись, то як понеслось!! Однієї відпустки мало на все що хочеться. Почніть з найлегшого у всіх Ваших вподобаннях, а там вже якщо захочеться, спілкуйтесь з місцевими, беріть екскурсії, таксі, моторолери, якщо буде таке бажання. Гарного відпочинку!