За ким я буду?• вчера в 21:21
Я в шоці, ваш нік теж переклали на українську???
За ким я буду?
• вчера в 22:11
Ответ дляВсе буде
Я дуже хотіла переписати свій нік з кацапської на українську, але не вийшло. На жаль це неможливо зробити на цьому сайті безкоштовно.
Це ж як прізвище, не повинно перекладатися.😒
Бегущаяпо• вчера в 22:12
Ответ дляЗа ким я буду?
Скинула вище.
Автоперевод страницы отключите и все
Бегущаяпо• вчера в 22:14
Ответ дляВсе буде
Эта услуга стоит АЖ 1 гривну! То вы так хотели 😂
За ким я буду?
• вчера в 22:16
Ответ дляБегущаяпо
Автоперевод страницы отключите и все
Ага, ось воно, зверху, не звертала уваги, дякую.
Бегущаяпо• вчера в 22:18
Ответ дляЗа ким я буду?
❤️Но знайте, что для всех, кто включил перевод, вы -кульбаба 😂
Все буде• вчера в 22:25
Ответ дляБегущаяпо
Так там треба ще галочку поставити згода на якісь рекламно-інформаційні послуги, мабуть потім від спаму не відіб`єшся і засвітити свою картку, поповнюючи рахунок на сайті. Я взагалі карткою через інет не розраховуюсь. І тут я ніколи нічого не купувала і не продавала, тільки спілкування. Навіщо за зміну ніку хочуть гроші, не розумію. Яка їм різниця.
Бегущаяпо• вчера в 22:30
Ответ дляВсе буде
Реально всего опасаетесь так? Заведите онлайн карту только для инет оплат и спите спокойно. Кинули на нее столько, сколько надо заплатить и никто не узнает номер вашей основной.
Хата на мати• вчера в 22:32
Ответ дляВсе буде
Можете поповнити рахунок на сайті готівкою через термінал
Все буде• вчера в 22:37
Ответ дляХата на мати
На одну грн це ж неможливо. Ще й коміссію захочуть скоріш за все.
Хай вже буде нік кацапський, що ж поробиш. Щоб ще так морочитись через те. Тим паче пишу практично завжди під анонімом.
Просто сам факт, навіщо за це хочуть символічні гроші?
Конфиденциальность• сегодня в 00:17
Ответ дляБентливуман
От она тупая
она же сама тут коробку с посылкой выставляла, а там её данные были написаны
пол форума её телефон знает))))