Рожева юбка• вчера в 22:55

Щеплення від гепатиту - обов´язкове ?

Для дитини в школу. В календарі її не було і тут педіатр мене ввела в глибокий ступор, що ця вакцина потрібна.Школа вимагає оновлену медичну карту.В календарі цього не було.Якого біса тепер знадобилась? Хто в курсі?
Весела моль• вчера в 22:57
У школу щеплення взагалі не потрібно.
Школа не має права вимагати і це ніяк не повинно перешкоджати навчанню

Файна дівка• вчера в 22:57
Когда это не было в календаре?
С начала 2010- он там. Гепатит В.
автор Рожева юбка • вчера в 22:58
Ответ дляВесела моль
У школу щеплення взагалі не потрібно.
Подивимось чи це прокатить.Звісно, що я не збираюсь ніякі щеплення робити.
Весела моль• вчера в 22:59
Ответ дляРожева юбка
Можете навіть не сумніватися.
Нехай покажуть офіційний документ, яким передбачено наявність довідки про щеплення
автор Рожева юбка • вчера в 23:00
Ответ дляФайна дівка
Когда это не было в календаре?
С начала 2010- он там. Гепатит В.
Який навіть сам медперсонал в роддомі категорично не радив
Настасья Пицун• вчера в 23:01
Новые нормы. С 26 года. Посмотрите график обязательных прививок
автор Рожева юбка • вчера в 23:03
Ответ дляНастасья Пицун
Дякую!
Настасья Пицун• вчера в 23:07
Ответ дляРожева юбка
У нас аналогичная ситуация. Были плохие индийские вакцины, нам их прям запретили. Сейчас должна быть нормальная, Корея вроде.
Тоскующая• вчера в 23:12
Ответ дляРожева юбка
А почему?

Тоскующая• вчера в 23:16
Ответ дляНастасья Пицун
Нам педиатр предлагает энджерикс-б. Это бельгия. Но у нас педиатр частный, не гос больница. Ей в принципе все равно есть ли у моего ребенка эта прививка. Но она советует делать
Настасья Пицун• 2 часа назад
Ответ дляТоскующая
Я своим сделала эту, из побочек только довольно сильно болело место укола, пили ибупрофен.
Нашли в капусте• 2 часа назад
Ответ дляФайна дівка
Когда это не было в календаре?
С начала 2010- он там. Гепатит В.
И раньше тоже
ЯспАкойнаЯ• 1 час назад
Ответ дляРожева юбка
Чого це? Я в пʼятницю зробила перше щеплення від гепатиту (треба 3), гарна бельгійська вакцина, наші медики радять
ЯспАкойнаЯ• 1 час назад
Ответ дляТоскующая
Я в пʼятницю теж її колола