Козяка-маляка• сегодня в 12:06
Хто стояв на біржі?
Добрий день. Стою 2 місяці. Виплати є.
І от сьогодні вночі я зрозуміла, що не хочу на роботу. Зранку до ночі.
Тривоги. Дорога.
Але мій радник на біржі - що йому сказать?
як красиво звідти звалить?
я її запитувала обережно: що я маю їй сказати чи написати? вона відповіла, що маю наказ надать про моє працевлаштування.
Тривоги. Дорога.
як красиво звідти звалить?
Бла бла бла• сегодня в 12:20
раднику кажіть, що шукаєте роботу, їздите на співбесіди, але поки не беруть. і стоїте на біржі далі
Козяка-маляка
• сегодня в 12:24
Ответ дляБла бла бла
я так і роблю. ще місяць проплатять і все.
Бла бла бла• сегодня в 12:28
Ответ дляКозяка-маляка
тоді у чому питання? нащо ’красіво’ звідти йти? через місяць вас знімуть і живіть собі. Я так потім після центру зайнятості ще 3 роки дома просиділа, а вже потім дозріла шукати роботу
Бринзолетта• сегодня в 12:42
Ответ дляКозяка-маляка
А сколько платят
Козяка-маляка
• сегодня в 12:44
Ответ дляБла бла бла
Через місяць не знімуть автоматично. а тільки платить перестануть.
Бла бла бла• сегодня в 14:07
Ответ дляКозяка-маляка
Скажете, щоб зняли і знімуть. У мене запитали, чи буду я далі стояти і одразу пояснили, що немає сенсу, бо роботу вони мені не знайдуть і гроші більше платити не будуть. Тобто, вони самі зацікавлені, щоб ви там не стояли
Леді_Капуста• сегодня в 15:06
Ответ дляКозяка-маляка
Сами можете сняться в дії