Коренная киевлянка• сегодня в 11:59
Як відпустити людину, підкажіть ритуали?
Будь ласка якщо знаєте напишіть. Тема дуже стара, знаю що треба вже мабуть до лікаря але все ж таки надіюсь що справлюсь сама. Він живий але разом не судилось
Петриківна• 2 часа назад
Ответ дляКоренная киевлянка
Є чоловік і діти. На якийсь час мене чоловік від нього відволік але пройшов час і знову накрило, мене час від часу криє, А цього вже не можу відпустити 21 рік ( Хоча я сама від нього пішла, бо розуміла що я не зможу бути для нього найкращою,
У стосукнах з чоловіком є проблеми, що чогось не вистчає?
Коренная киевлянка
• 21 минуту назад
Ответ дляПетриківна
З чоловіком весь час рівно та спокійно, проблеми були тільки після весілля, перший час