Добрий вечір. Шукаємо з донькою туфлі/слінгбеки. Були в Рівер молі, в Проспекті не знайшли те що подобається/підходить. Підкажіть, будь ласка, чи є вибір на базарі на Троєщині чи може на Даринок поїхати.
Може інші магазини порекомендуєте на Лівому березі. Щоб не дуже дорого… десь до 2500 максимум.
Завчасно дякую за відповідь.
gizzaGinora• вчера в 22:13
Господи, зайшла на даринок, а мене наче на 20 років відкинуло
Так панянка мою сумку роздивлялася, і прикидала чи можу я шкіряну куртку купити
Здалося, що чую як в неї в голові клацає
Я взуття купую у Взутік, магазин поруч з домом на Дарницькій площі
Ответ дляgizzaGinora
А де на Дарницькій площі Взутік?
Майже щодня там буваю і не бачила.
gizzaGinora• вчера в 22:42
Ответ дляnova_mama
А де на Дарницькій площі Взутік?
Майже щодня там буваю і не бачила.
За Новусом