Застряла• вчера в 23:36
Фарбування волосся вдома
Добрий вечір, підскажіть будь ласка, чому не зафарбовується сивина в домашніх умовах?
В мене сивина локально - челка та віски. Між візитами до перукаря хочу якось трохи підфарбовувати ці місця, але не вдається... Вдома є залишки фарби професійної, Nook, і є оксі 6 %. Змішую 1:1 на 30 хв - не зафарбовується. Що я роблю не так?)
Застряла
• вчера в 23:41
Ответ дляКофр для ноги
Фарба аміачна? Мені безаміачна сивину не бере.
Та ні, аміачна
Перша леді колгоспу• вчера в 23:42
6 процентов должно закрашивать. Возможно краска не перманентная
Я крашу в пропорции 1:1,5, закрашивает
Застряла
• вчера в 23:44
Ответ дляДаю справку
Безаміачна фарба? Окисник свіжий?
Тип сивини?
Сивина тільки там, де челка та віски. Мабуть.скловидна, бо 100 % сивини.
Застряла
• вчера в 23:44
Ответ дляПерша леді колгоспу
Я крашу в пропорции 1:1,5, закрашивает
Краска отака
Даю справку• вчера в 23:47
Ответ дляЗастряла
У мене теж тільки у чолці, на оксиді 6% і аміачній фарбі 1:1 на 35 хвилин зафарбовує намертво. Фарба Mood, оксид який по акції. Може у фарбі річ тоді?
Застряла
• вчера в 23:50
Ответ дляДаю справку
У Вас блонд?
Гадаю_По_шнуркам• сегодня в 00:01
Ответ дляЗастряла
Мне мастер сначала делает препигментацию, а потом красит. Иначе тоже не закрашивается на 6 процентов
Даю справку• сегодня в 00:26
Ответ дляЗастряла
У Вас блонд?
Ні, рідний корінь шостий тон, і фарбуюся у шостий, якщо вдома.
Оля_с_киркою• сегодня в 09:10
Ответ дляКофр для ноги
Останній раз фарбувала безаміачною, то повністю зафарбувала і колір рівний.