Туся муся• Изменено 30 августа в 13:59
Вчера была на маслобойке
Вчера ездили копать картошку в село. В селе маслобойка. Мы всегда та масло берём.
Так вот: что бы ни писали советчицы - народ делает запасы. Только при мне три семьи брали оптом. Пятилитровыми баклажками и даже в свой бидон).
Замечу - что оптом брать еще не сезон - семечка еще не убрана. Т е народ закупается из-за ситуации с продуктами, а не просто сезонно
Міні-бікіні• 30 августа в 20:51
Ответ дляРобот Вертер
Нажаль про оливкову не можу відповісти так як бараба вже померла.
Яка олія для кого краще, кожен сам може обрати.
Лляну олію в Україні традиційно виготовляли та вживали на Поліссі, в Карпатах, на Закарпатті та в Галичині, де здавна активно вирощували олійний льон.
Тобто, Ви припускаєте, що на Поліссі чи звідки Ваша прабаба, росли оливкові дерева? По другій тезі згодна з Вами.
Робот Вертер• 30 августа в 20:59
Ответ дляМіні-бікіні
Я припускаю, що відсутність соняшникової олії в раціоні моєї сім´ї тільки на краще.
Навіть якщо не брати до уваги факт, що нам вона не смакує і не подобається запах.
Міні-бікіні• 30 августа в 21:08
Ответ дляРобот Вертер
От якби Ви одразу написали що Вам не подобається смак, а не підводили базу про звичні страви з часів молодості прабабусі, я б оце і не строчила Вам,
Робот Вертер• 30 августа в 21:20
Ответ дляМіні-бікіні
Якість мені теж не підходить і сировина з якої його виготовляють,крім смаку
Міні-бікіні• 30 августа в 21:27
Ответ дляРобот Вертер
соняхи їй не підходять, а олива в самий раз.Топлене масло вона їсть як прабаба і оливкову олію теж як прабаба, соняхи у прабаби не росли, прабаба точно італійка.
НЛОша• 30 августа в 21:28
Ответ дляРобот Вертер
Сметана, оливкова, лляна, гарбузова олії.
Ну, діло смаку. Для мене смачнішої за пахучу олійку зі смаженого насіння нема
Оливкової смак дуже не подобається, лляна якось рибою тхне мені, а гарбузова нічим не пахне
Робот Вертер• 30 августа в 21:29
Ответ дляМіні-бікіні
Тільки яке вам до цього діло
Робот Вертер• 30 августа в 21:54
Ответ дляНЛОша
Для мене має значення не тільки смак