Ананомчикус• сегодня в 09:09
Мій чоловік в 2022 році виїхав зі мною з України.
І це найкраще рішення в нашому житті.
Мона_Лиса• сегодня в 10:02
Ответ дляАйпишница
У жовтні 2013 року з´явилися перші публікації, що за підсумком заходу Крим віддадуть без бою, а на Донеччині буде війна. Ніхто не хотів у це вірити.
Так война во всю готовилась, стягивали войска к границам и люди до последнего не верили. Посольства вывозили, многие не верили.
Новорічна пальма• сегодня в 10:02
Ответ дляАйпишница
У темі засвітилися представники комерційного крила порадниці. Щодо теми обговорення є що сказати?
Спробуй все ж зрозуміти прочитане - побачиш і по темі.
Ти ще про 800 гривень напиши, кацапський бот.
Ваші тампи вже всі напам’ять вивчили.
Новорічна пальма• сегодня в 10:03
Ответ дляАйпишница
Удалено администрацией...
Ти тупенька? Написала вже, що я порохобот. А ти як ото робот Софія - бе та ме, відповіді невпопад.
Айпишница• сегодня в 10:03
Ответ дляНоворічна пальма
Удалено администрацией...
Муууумие• сегодня в 10:05
Тема от автора вчерашней темы как она насобирала с пособий денег на квартиру?
Айпишница• сегодня в 10:06
Ответ дляМона_Лиса
Якщо заздалегідь попередити масовку, вона може втекти. Краще закрити держкордон.
Щебетуха• сегодня в 10:07
Ответ дляАйпишница
Скажіть, будь ласка, ви всерйоз вірите, що настрої сотні людей, які тут пишуть, комусь цікаві у планетарному масштабі? І ще одне питання, якою ви бачите кінцеву мету цієї війни?
От саме для таких, як ви, ці теми і створюються, щоб ви у українців на українському форумі запитували про кінцеву мету війни, яку розпочали кацапи. Може ви це питання будете писати на ресурсах, де сидять ті, хто знають чому вони йдуть в чужу країну вбивати українців?
Маргарита и Мастер• сегодня в 10:09
Ответ дляМона_Лиса
Когда я написала, что посольства просят своих граждан покинуть Украину-меня отправили в глубокий бан. И чего я только тут не услышала от благовоспитанных советчиц
Угги в горошек• сегодня в 10:11
Ответ дляЩебетуха
Громче всех кричат те, кто ничего не понимает.
Маргарита и Мастер• сегодня в 10:19
Ответ дляМайская киска
Автор сидит на сайте и не отвечает никому)))
Так автору ни одного вопроса не задали
Майская киска• сегодня в 10:21
Ответ дляМаргарита и Мастер
Так автору ни одного вопроса не задали
Задали и не один
Викликаю на дебати• сегодня в 10:32
Ответ дляМайская киска
Задали и не один
Какой вопрос? Что спрашивать у автора?
Кошка Мурка• сегодня в 10:43
Ответ дляАйпишница
Яке заздалегідь? Війна почалася у 2014
Та никада в жизни• сегодня в 10:52
Ответ длямладокошкина
Нам посрати
Ага
Настолько, что троллю уже 4 страницы накатали.
А судя по теме и наличию анонимности, то никто не пожаловался на вброс и провокацию..
И без единой ответа тролля
Ядвига Юсьлегко• сегодня в 10:52
Ответ дляМона_Лиса
А почему страна не платит нет там помощи?
Так, нема допомоги, але і нема обов´язку вчити мову чи дитині ходити в місцеву школу. Все за власний кошт.
Не прохожу мимо• сегодня в 10:53
Ответ дляШалена невинність
Вообще пофиг как живут чмыри за границей
Намного лучше живут, чем чмыри здесь,которых прячут и на которых не прекращаются облавы. А дальше будет ещё хуже и чем вы гордитесь,сидящие здесь?
Айпишница• сегодня в 10:54
Ответ дляКошка Мурка
Яке заздалегідь? Війна почалася у 2014
З весни 2014 року по 23 лютого 2022 року військові дії проходили лише у Донецькій та Луганській області, починаючи з 2019 року вони мали маломасштабний характер.
24.02.2022 війна вийшла на новий рівень, ’раптово та несподівано’.
Не прохожу мимо• сегодня в 10:58
Ответ дляОтчебучкина
Вы до сих пор думаете ( хотя чем там думать), что у нас к выехавшим зависть? Никак до вас не дойдёт, что это презрение и брезгливость.
Да никто и не сомневался,отличительная национальная черта вас таких. Люди жизни свои и детей спасли,а у них ,видите ли,презрение и брезгливость. Конечно,лучше ж на щите встречать да цветочки приносить на развалины,при этом не забывая упомянуть,какие незламни. К вам таким вообще никаких эмоций, действительно, было б чем думать-не писали б такую хрень.
Та никада в жизни• сегодня в 11:00
Ответ дляБодіпозітівна
Не кормите тролля.4 страницы,а автор пошла другие темы клепать
Малявка ще та• сегодня в 11:02
Ответ дляОтчебучкина
Цікаво. А як вас, особисто їх виїзд стосується? Чому раптом такі сильні почуття до сторонніх людей, яких ви навіть не знаєте?
Малявка ще та• сегодня в 11:08
Ответ дляНе прохожу мимо
Головне, що люди навіть не помічають як з них вирощують неадекватів, без здатності аналізувати, поважати чи помічати, кому ця ворожнеча на руку. Травлять, травлять виїхавших з тими хто лишився, військових з цивільними, жінок з чоловіками, собачників з тими хто не має тварин. Гризня всюди і тільки олімп проживає своє найкраще життя, поки челядь чубиться. Тепер голод, думайте про шматок хліба
Нічна ненажера• сегодня в 11:54
Так, це реально найкраще рішення. Я сиїхала спочатку з дітьми, потім вмовила чоловіка хоч спробувати) ось вже 5ий рік закордоном. Має тут гарну посаду, авторитет та свободу. Головне, свобода, яку в Україні чоловіки взагалі не мають. Хоч в Києві залишили не одну квартиру і хороший рівень життя, закордоном теж до цього прицшли, купили старий будинок і зараз робимо ремонт.
Нічна ненажера• сегодня в 11:57
Ответ дляБабуся Бетман
і що зараз маєте з чоловіком закордоном?
Ми наприклад не виїзжали, хоча маємо змогу, живемо в тихому спокійному р-ні України(ні ЗУ), працюєемо, їздимо закордон відпочивати.
а що мають чоловіки в Україні??
Бабуся Бетман• сегодня в 12:45
Ответ дляНічна ненажера
а що мають чоловіки в Україні??
ваш, я так розумію нічого немає.
Нічна ненажера• сегодня в 13:00
Ответ дляБабуся Бетман
ваш, я так розумію нічого немає.
мій має дуже багато чого)))) але вам цього не зрозуміти