Неваляшкина• 31 августа в 11:32

Ви купуєте крупи на запас в нинішній ситуації?

Вишнёвая Леди• 31 августа в 13:27
Ответ дляПростоваля
Говорят ,что надо сначала в морозилку ,чтоб они сдохли все
ОК, будем есть дохлых. 🤭
У меня морозилка всегда забита мясом, овощами и фруктами, иначе всегда там бы хранила трупы. Ой, т.е. крупы.)

Вишнёвая Леди• 31 августа в 13:28
Ответ дляНезламна
Как прочитаешь темы, так все едят мясо-рыбу и овощи. А как запасаться, то зачем-то гребут крупы. Как вы их есть то собираетесь без ничего? Почему не запасаются мясом, консервами, маслом, соусами? Почему именно крупами, которых надо минимум и которые без ничего в себя не впихнуть никак.
Я тут как-то написала, что мы на троих за месяц не съедаем кило гречки и кило риса, мне наставили синеголовых и ржачных, народ не верит в такое чудо. 🤭
Незламна• 31 августа в 13:29
И почему фетиш именно крупы? Макароны твердых сортов и вкуснее, и хранятся долго, и жучки в них не заводятся.

Незламна• 31 августа в 13:35
Ответ дляВишнёвая Леди
Ну где-то так и есть на семью, кило гречки, пол кило-кило риса, три-четыре пачки 400 граммовых макарон. Я ещё булгур люблю, тоже пол кило где-то в месяц. И немного овсянки иногда на завтрак. Картошку ещё иногда едим. Так это у нас всегда гарнир, плюс обеды с собой на работу берём, так привыкли, салатом не наедаемся.
Куда люди затаривают мешки крупы вообще непонятно.
Золота орда• 31 августа в 13:35
Ответ дляНезламна
Так вкусы у всех разные. Я макароны могу съесть раз в пару месяцев, а гречку несколько раз в неделю
Балаболка• 31 августа в 13:44
Ответ дляНезламна
Так не только крупами. Я например купила только то, что мы едим в небольшом количестве. 2 риса, 2 гречки, 4 чечевицы,булгур. Овсянка едим часто, по этому ее 6 пачек и макарон. Морозилка полная, есть ящик котлет консервацию мама сделала. А вот консервы я не очень люблю. Но все же 4 шпрот, 4 куриной тушёнка, 10 тунца (его я ем часто) и лосось есть. Еще пару паштетов. Ну хлебцы и т д.
Балаболка• 31 августа в 13:45
Ответ дляНезламна
Моль заводится))) если уже есть в квартире
Вишнёвая Леди• 31 августа в 13:46
Ответ дляНезламна
Я тут читаю, что очень многие питаются пшеничной крупой ( Полтавская, Артек), т.е. всегда она на гарнир на обед и ужин, а иногда и на завтрак, типа она дешевая и вкусная. Я люблю молочную пшеничку с маслом и сахаром, наверно я странная, но не воспринимаю ее как гарнир. Как и овсянка для меня сладкая молочная утренняя каша раз в месяц.
Рис - это плов, тефтели, голубцы, суши и тд Как гарнир тоже не любим. У нас гарнир 90% - это овощи тушеные, жареные, рагу, запеченые, гриль. Когда я тут пару раз выкладывала обед, многие писали, что не хватает каши.
Госпожа_тамагочи• 31 августа в 14:39
Девочки, новая инфа, кому интересно: была в АТБ в Киеве на Левом берегу, полчаса назад. Абсолютно всё есть кроме круп и семечек) Да и то не все крупы разгребли, рис ещё оставался. Слава Богу, нормально всё пока по продуктам.

Госпожа_тамагочи• 31 августа в 14:44
Ответ дляНезламна
Если долго хранить, то скорее всего и там заведутся.
Гладиолус• 31 августа в 15:07
Ответ дляВасилина Семеніч
Я не понимаю почему решили все скупать именно сейчас, если до зимы еще 3 месяца, как бы те запасы моль с жучками не обнаружили, ато у них точно голодухи не будет
Хоч би пташкам взимку згодували
сама себе прекрасная• 31 августа в 15:21
нет, не покупаем.
Гжегож Бженчишчикевич• 31 августа в 15:57
Ответ дляТвоя подружайка
Завжди є запас на пів року
це по скільки кілограм кпуп на людину:? чи які ще пролдукти
Гжегож Бженчишчикевич• 31 августа в 16:11
Ответ дляТвоя подружайка
Завжди є запас на пів року
так, я спитала в чата жпт скільки це продуктів на піворку на 1 людину (чоловіка)

| Продукт | На 6 місяців |
| ------------------------ | ---------------------: |
| Рис | 15–20 кг |
| Гречка | 12–15 кг |
| Макарони | 12–15 кг |
| Вівсянка/інші крупи | 8–10 кг |
| Борошно | 8–10 кг |
| Квасоля, сочевиця, горох | 15–18 кг |
| Олія | **10–12 л** |
| М´ясні консерви/тушонка | 20–25 кг |
| Рибні консерви | 8–10 кг |
| Овочеві консерви | 20–30 кг |
| Цукор | 6–8 кг |
| Сіль | 2–3 кг |

Тобто основа — приблизно 70–85 кг круп, макаронів, бобових і борошна + 30–35 кг м´ясних/рибних консервів + 10–12 л олії. З усім іншим виходить приблизно 140–170 кг продуктів на одну людину.

Нове питання. Де ви це зберігаєте
Мамина квіточка• 31 августа в 16:18
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич

| Продукт | На 6 місяців |
| Рис | 15–20 кг |
| Гречка | 12–15 кг |
| Макарони | 12–15 кг |
| Вівсянка/інші крупи | 8–10 кг |
| Борошно | 8–10 кг |
| Квасоля, сочевиця, горох | 15–18 кг |
| Олія | **10–12 л** |
| М´ясні консерви/тушонка | 20–25 кг |
| Рибні консерви | 8–10 кг |
| Овочеві консерви | 20–30 кг |
| Цукор | 6–8 кг |
| Сіль | 2–3 кг |

Нове питання. Де ви це зберігаєте
Дуже прожорливий чат gpt
Мамина квіточка• 31 августа в 16:20
Куплю борошна, щоб хліб спекти, зберу шишок хмелю, насушу якраз сезон. На початку війни пекла смачний хліб на хмелевій заквасці. По трохи консервую овочі.
Гжегож Бженчишчикевич• 31 августа в 16:24
Ответ дляМамина квіточка
Дуже прожорливий чат gpt
Можливо. це 1 кг крупи на 3 дні. по 300 грам в день. і 1 кг мяса на 6 днів.
на раз гречки достатньо 80грам (сирої)

Загалом не великий перебор у чата
Мамина квіточка• 31 августа в 16:24
Ответ дляНезламна
Я робила запаси в перші дні війни, не багато, пару невеличких ящиків вийшло. З круп рис, ще борошно і цукор. От в минулу зиму закінчилися.
Мамина квіточка• 31 августа в 16:29
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
на раз гречки достатньо 80грам (сирої)

Загалом не великий перебор у чата
З мого життєвого досвіду- великий перебор... Допустім вечеряти на двох мені треба неповне горнятко рису чи гречки. 1кг цукру на людину на місяць, нууу це дуже багато. Я люблю бобові, от квасолі на сезон купую аж два кг, плюс горох колотий 1кг на три місяці.

Твоя подружайка• 31 августа в 16:28
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич

| Продукт | На 6 місяців |
| Рис | 15–20 кг |
| Гречка | 12–15 кг |
| Макарони | 12–15 кг |
| Вівсянка/інші крупи | 8–10 кг |
| Борошно | 8–10 кг |
| Квасоля, сочевиця, горох | 15–18 кг |
| Олія | **10–12 л** |
| М´ясні консерви/тушонка | 20–25 кг |
| Рибні консерви | 8–10 кг |
| Овочеві консерви | 20–30 кг |
| Цукор | 6–8 кг |
| Сіль | 2–3 кг |

Нове питання. Де ви це зберігаєте
В кожного різні смаки, вподобання і їжа, яку він ість і відповідно кількість.
В підвалі, коморі, морозилці, холодильник окремий для зберігання.
В нас завжди були так звані ’ запаси ’
Гжегож Бженчишчикевич• 31 августа в 16:30
Ответ дляТвоя подружайка
В нас завжди були так звані ’ запаси ’
питання не про смаки і вибір, а про запаси для виживання. на 1 людину треба 70 кг круп на півроку. заміна круп на щось інше - вермишель, мясо чи овочі - збільшує обєми зберігання
де зберігати такі обєми продуктів, якщо людей 2-3 і більше
Гжегож Бженчишчикевич• 31 августа в 16:31
Ответ дляМамина квіточка
а які продукти ви тримаєте як запас і в яких обємах
Твоя подружайка• 31 августа в 16:35
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Чого ж не про смаки, якщо мої діти люблять тільки Barilla, то запаси в мене її багато.
4 ящика по 12 пачок, може і на рік вистачить.
Ще картопля буде своя, гречка, інші овочі.
М´ясо в морозилці, риба.
Не пропадемо
Мамина квіточка• 31 августа в 16:37
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
10кг крупи на місяць на одну особу? Серйозно? 300 грам крупи варити щодня, з 300 грам це 1 .2 л кастрюля вареної каші! Щоденно!
Гжегож Бженчишчикевич• 31 августа в 16:37
Ответ дляТвоя подружайка
М´ясо в морозилці, риба.
Не пропадемо
бо запас про кількість, а не барліна у вас чи марка атб. ну і якщо у вас свій будинок, то звісно ж, місце для зберігання є
Мамина квіточка• 31 августа в 16:38
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Цукор, борошно, макарони 2 -3 -5кг, рис, гречка. В основному по 3 кг
Гжегож Бженчишчикевич• 31 августа в 16:38
Ответ дляМамина квіточка
і цього вистачає на півроку?
Мамина квіточка• 31 августа в 16:41
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
і цього вистачає на півроку?
Чому? Десь на три- чотири місяці, я не слідкую, завжди так купую, і коли закінчуєтьсяi щось, знову купую. Якщо пекти хліб на родину, раз на тиждень( два кірпічика величенькі), то до 5 кг.борошна треба на місяць
Твоя подружайка• 31 августа в 16:43
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Звичайно що про кількість але кількість буває різною для різних людей.
Рису ми наприклад їмо кілограм 5 басматі за рік, а гречки можемо і кілограм в тиждень з´їсти.
Звісно, що є місце в іншому випадку я б їх не змогла зробити.
В 2014 свідомо обрали жити в будинку щоб мати можливість бути максимально автономними і мати місце для життя
Гжегож Бженчишчикевич• 31 августа в 16:43
Ответ дляМамина квіточка
бо я спитала у людини що саме і де вона зберігає запаси на піворку. бо це якось великі обєми виходять навіть на 1 людину.
окей, нехай мій чат трохи перебрав. і 70 кг каш не на 1 людину вистачить, а на 2. все одно це дуже багато для збергання