Неваляшкина• сегодня в 11:32
Ви купуєте крупи на запас в нинішній ситуації?
Гжегож Бженчишчикевич• сегодня в 16:44
Ответ дляТвоя подружайка
Звичайно що про кількість але кількість буває різною для різних людей.
Рису ми наприклад їмо кілограм 5 басматі за рік, а гречки можемо і кілограм в тиждень з´їсти.
Звісно, що є місце в іншому випадку я б їх не змогла зробити.
В 2014 свідомо обрали жити в будинку щоб мати можливість бути максимально автономними і мати місце для життя
5 кг умовної гречки буде менше по обєму ніж 5 кг вермишелі чи картоплі. тому й привязка до гречки
Твоя подружайка• сегодня в 16:47
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Місця достатньо для всього
Гжегож Бженчишчикевич• сегодня в 16:48
Ответ дляТвоя подружайка
Місця достатньо для всього
в квартирі?
Твоя подружайка• сегодня в 16:49
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
в квартирі?
Для мене в сучасній Україні життя в квартирі взагалі ’ страшний сон’
Гжегож Бженчишчикевич• сегодня в 16:50
Ответ дляТвоя подружайка
та да. Але ж в квартирах живуть мільйони, десятки мільйонів людей
Сладкий лимончик• сегодня в 16:56
Я завжди купую крупи, і не лише, про запас, без будь-яких ситуацій, мені так зручно, щоб все було вдома і щоб не переплачувати.
Колдунья-вещунья• сегодня в 17:03
Да, взяла сахар, муку и тушёнку, консервы, круп ещё, но немного.
Ms. Iphone• сегодня в 17:11
Ответ дляКолдунья-вещунья
а сахар это еда? чего его гребут? его ложками есть будете?
Ms. Iphone• сегодня в 17:14
я в Києві.Крупи є. в нашому АТБ є все,всі крупи. Столиця голодною точно не лишиться. Продукти є. Казала моя бабуля,що хто-хто а столиця матиме завжди,бо тут сконцентровані гроші і т.д. я не переживаю. Хапати,а потім поцвіле викидати. добре,якщо птахам.
Колдунья-вещунья• сегодня в 17:44
Ответ дляMs. Iphone
Да!
На завтрак обед и ужин
Колдунья-вещунья• сегодня в 17:45
Ответ дляMs. Iphone
Ой не знаю, за последние сутки попадание в 4 склада, 3 из которых продуктовые... Но с Вами согласна, голода не будет
Мамина квіточка• сегодня в 18:41
Ответ дляMs. Iphone
Зараз сезон консервації, цукор є інгредієнтом маринадів
Повітруля• сегодня в 18:53
Голода не будет, Европа все даст, чтоб военный ресурс не подох. Но цены будут совсем другие.
Вам телефонограмма• сегодня в 19:02
Ответ дляЗвожу з розуму
Купую. Але мало купила, не зорієнтувалася вчасно. А зараз їх просто ніде немає.
Те саме
Дона Ко Ко• 2 часа назад
Ответ дляПовітруля
В армии будут кормить хорошо, а вот простым людям точно так не повезет
Як міряти?• 2 часа назад
Ответ дляСиреневенькая
Мы вообще их практически не едим. На хрен мне эта информация.
Я купила пачку,и возможно с магазина уже была с лечинками, вот по моим трем пачкам и разнеслась.Если у вас мешками стоят то вы знаток в этом деле
лЕчинка - это ты
Смурфик• 44 минуты назад
Ці закупи роблять ’самі бідні’, льохи свої наповняют, а звичайний народ коли треба та пачка - дві крупи то знайти нічого не може, бо ті тільки жеруть.
Рекламама• 26 минут назад
Ответ дляЗвожу з розуму
Каких именно нет? И где? В Киеве все крупы есть