Marine2• 29 марта 2014

Термін подачі декларації держслужбовцями що перебувають у декретній відпустці?

Кадровики, підскажіть будь-ласка в який термін має подати декларацію про доходи держслужбовець, що перебуває у декретній відпустці по догляду за дитиною до трьох років? Дякую!
SLOBODYANKA• 29 марта 2014
як і всі до 1 травня. у нас на роботі вже всі здали

Valeryaekotovary• 29 марта 2014
Вообще сдают до 01.04.2014, но, если по каким-либо причинам (декретчик) не может сдать до 01.04, то можно сдать до конца года. Если нужно могу на почту инструкцию сбросить
Апрель• 29 марта 2014
до конца года
автор Marine2 • 29 марта 2014
Ответ дляValeryaekotovary
Буду очень благодарна Вам за инструкцию.
Можно адрес почты напишу в личном сообщении?
judit• 29 марта 2014
в прошлом году было до конца года, в этом кажется отменили. могу узнать точнов понедельник только
Valeryaekotovary• 29 марта 2014
Строки подання декларації
За загальним правилом декларація подається до 1 квітня наступного за звітним року.
Водночас, Законом передбачено винятки із вказаного правила для осіб, які не мають об´єктивної можливості дотриматися зазначеного строку або встановлення для них іншого строку зумовлено обставинами, за яких подається декларація.
Це стосується суб´єктів декларування, які:
1) не мали можливості подати до 1 квітня за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов´язання фінансового характеру за минулий рік через перебування у відпустці у зв´язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною, через тимчасову непрацездатність, перебування за межами України, під вартою - подають таку декларацію за звітний рік до 31 грудня;
2) звільняються або іншим чином припиняють діяльність, пов´язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, - подають декларацію про майно, доходи, витрати і зобов´язання фінансового характеру за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, при звільненні або припиненні служби.
Що стосується осіб, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов´язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, то вони подають декларацію за місцем попередньої роботи (служби) до 1 квітня наступного за звітним року.
Valeryaekotovary• 29 марта 2014
Ответ дляНепостоянная постоянность
да, жду

kifuly• 29 марта 2014
сроки подачи декларации оговорены в ЗУ ’Об основах предотвращения и противодействия коррупции’, там действительно, написано, что если в декрете, то в течение года, до 31 декабря. Я в кадрах хотела поумничать, мне в ответ, - без проблем, твое право, но после 1.04 списки не сдавших передаем в коррупцию, оно тебе надо... И я решила, что лучше не выделяться и сдать до 1 апреля