Трусиковед• 01 апреля 2014
Подскажите проверенный рецептик кексиков. СПАСИБО.
100 гр. масла или маргарина
2-3 яйца
1-1,5 стакана сахара
0,5 ложки чайной соды
200 мл. кефира
2 ст муки
ваниль, изюм, орехи по вкусу.
Маргарин растопить, кефир погогреть и туда положить соду, что бы погасилось.
Все смешать и дать постоять 15-20 минут.
В формочки и в духовку. Формочки наполняйте на 2\3, а то выпадут.
2-3 яйца
1-1,5 стакана сахара
0,5 ложки чайной соды
200 мл. кефира
2 ст муки
ваниль, изюм, орехи по вкусу.
Рецепт кексиків з бананом перевіряємо майже чернз день. Розтерти виделкою два спілих банани, дати їм постояти хвилин 10. В цей час розтопити на слабкому вогні 100 г маргарина або масла, зняти з плити, всипати 150 г цукру і добре розтерти, після цього додати 2 яйця, трішки збити, потім додаємо розтерті банани, перемішуємо, далі даємо 250г борошна і 1ч.л. гашеної соди. Все добре перемішуємо, розливаємо у формочки і при температурі 180 градусів випікаємо 15 хвилин/це якщо за розміром невеличкі кексики/. Кексики виходять ну дуже смачні і ніжні
Ответ дляЦветик-семицветик
Сегодня была тема про кексы