Пленница SexShop-а!• 02 апреля 2014
Посоветуйте проверенную квартиру посуточно в Ужгороде или Мукачево на 4 человека
Девочки, решили съездить на Западную, во Львов и Мукачево или Ужгород. Судя по отзывам Мукачево получше. Посоветуйте проверенную аренду квартиры посуточно, на 4 человека, любой бюджетный вариант до 300грн, с возможностью самим готовить и принять душ.
Буду очень признательна. Спасибо!
Аноним_1103• 02 апреля 2014
я бы посоветовала отельчик. В Мукачево с водой напряженка, во многих районах дают по часам три раза в день
Пленница SexShop-а!
• 02 апреля 2014
Ответ дляАноним_1103
Ооо, спасибо за подсказку...
А в отелях вода постоянно? И там же покушать не приготовишь, верно?
И вода утром и вечером пару часов точно же подается?
Пленница SexShop-а!
• 02 апреля 2014
Ответ дляKira_lviv
ось тут ми були, ось тут шукали
Огромное спасибо, сейчас гляну, но ищу еще варианты. А с водой у Вас как было?))))
Ответ дляПленница SexShop-а!
Ооо, спасибо за подсказку...
Так в готелі ви їжу не приготуєте. І це суттєвий мінус - бо доведеться харчуватись в кафешках :(
Ответ дляПленница SexShop-а!
там де ми були - вода була постійно. + є криниця на вулиці (хата в який ми були знаходиться під самим замком - може хвилин 5 від нього, але до центру ми їхали на таксі - 20 грн машина (там мені здається по всьому місту за 25 грн прокататись можна)
Пленница SexShop-а!
• 02 апреля 2014
Ответ дляKira_lviv
Ми їздили на свято вина. 300 грн особнячок з 2 кімнат _кухня+ гарне подвіря. Єдине що там трохи не зручний туалет. Він так би мовити прохідний. Але ми були своєю сімєю - нам було пофіг. Якщо потрібно пошукаю посилання. А взагалі гугл добре допомагає
а так гугл дело хорошее, но я без рекомендаций не рискую((
Пленница SexShop-а!
• 02 апреля 2014
Ответ дляKira_lviv
Дякую за розуміння, от саме тому мені готель і не підходить!
А от за ’наводку’ на будиночок - дякую. Ви в зволодарем власне і домовлялись?
Ответ дляПленница SexShop-а!
Так, він навіть завдаток не брав в нас. Єдиний мінус - ще раз кажу туалет, він прохідний....Але ми були з кумами, то не стидались всіх вигнати з кухні. Господар дудже приємний чоловік. Хоча спілкувались з ним лише по телефону. Навіть гроші йому в ниці залишали :). Впринципі нам для 1 ночі вистачило з головою. Але Вам вирішувати. В Мукачево за ці гроші можна виняйняти квартиру на 4. можливо навіть сучаснішу. А на рахунок без рекомендацій- не бійтесь, хто не ризикує той не пє шампанське :)
Пленница SexShop-а!
• 02 апреля 2014
Ответ дляKira_lviv
Ми половину Криму так об´їздили, шукали квартири в інтернеті, але на форумах чи от як на кідстафі, де є певна гарантія порядності.
Туалет - то не проблема, кому треба в туалет - той усіх виганятиме))
Дякую за підказку з сайтом)
Може ще хтось щось запропонує??
Дякую за підказку з сайтом)
Може ще хтось щось запропонує??
Ответ дляПленница SexShop-а!
Дякую за підказку з сайтом)
Може ще хтось щось запропонує??
Дякую за підказку з сайтом)
Може ще хтось щось запропонує??
ми також так :), але квартири просто на сайтах шукали, тай не тільки в криму, а й загалом по Україні :) Гарної Вам поїздки
Пленница SexShop-а!
• 02 апреля 2014
Ответ дляKira_lviv
Ооо, я тільки по ніку зрозуміла, що Ви зі Львова!! Я там теж шукаю житло, може підкажете? Щоб тут не флудити, можу особисто написати. А то ми хочемо 3 дні у Львові і потім 3-4 в Мукачево
Аноним_687• 03 апреля 2014
Ответ дляПленница SexShop-а!
в Мукачево 3-4 дні нема що робити , краще в Ужгороді- посидітив в кафешках , цвіте сакура , погуляти по вуличках , набережній ,замку, в старому селі, а в Мукачеві - центр ( достатньо годину ) та Мукачівський замок( 1-2 години)
Пленница SexShop-а!
• 03 апреля 2014
Ответ дляАноним_687
Я уже запуталась, одни пишут в Ужгороде нечего делать, все за 1 день можно обойти, и в Мукачево лучше....Вы наоборот, сложно сориентироваться прям!