Аноним_682• 03 апреля 2014

я така боягузлива

дівчата я така боягузлива,і ляклива завжди як кудись збираюсь на весіля,ресторан,мене аж колотить,серце так стукає сильно,недавно подружка народила розказувала про роди то я разів 5 бігала в туалет з страху, бо також хочу вагітніти,у кого подібна ситуація як справляєтесь,що з цим робите?
Иванка Бур• 03 апреля 2014
попейте Магне В6 и к беременности подготовитесь и нервы успокоите, будете проще все воспринимать.

Анонимарик• 03 апреля 2014
Ничего не делать, когда вам будет лет 15 и больше - само пройдет..
Аноним_1027• 03 апреля 2014
і в мене таке
але виручає поки лише одне
випиваю перед тим стакан водки
і впірьод на барикади
Пушистый Пельмень• 03 апреля 2014
бажання мати дитину перебороло страх :)
Аноним_709• 03 апреля 2014
Я забеременела в 26 лет и всегда ходила гордо и смело. С уверенностью говорила: ’Рожу здорового ребенка’. беременность прошла отлично, роды... приехала в 9 часов с легкими схватками родила в 10.40.
Нужно быть уверенным в себе и менее впечатлительным.
автор Аноним_682 • 03 апреля 2014
Ответ дляАнонимарик
мені вже 26р.
автор Аноним_682 • 03 апреля 2014
таке враження що з страх зумлію

Кошка Мурка• 03 апреля 2014
Я теж хочу вагітніти і теж боюсь пологів. Але якось бажання мати дитинку в мене сильніше. Всі народжують. Я ж не якась особлива. Ви спробуйте спочатку завагітніти, це не в усіх з першого разу виходить. Коли перший місяць невдача , другий також то на третій будете молитися щоб тест був +, і начхати вам буде на страхи. На собі перевірено.
Кошка Мурка• 03 апреля 2014
Ответ дляАноним_682
мені вже 26р.
І мені 26.
Засомневаю• 03 апреля 2014
Ответ дляАноним_1027
і в мене таке
але виручає поки лише одне
випиваю перед тим стакан водки
і впірьод на барикади
(ошарашенно) стакан водки… ’маменька, да кто же это выдержит…’ (с)

и потом лааааай-лаааай-лаааай - и потом правда никакие баррикады наверное не страшны, можно даже лечь поспать на баррикадах, после стакана водки-то :))))))
Засомневаю• 03 апреля 2014
Ответ дляАноним_709
мышкам срочно нужно стать ежиками, ну чониясна :)
Рожки-да-ножки• 03 апреля 2014
Вам нужно бороться со своими страхами, конечно многое зависит от того кто вас окружает,и на сколько готов поддерживать ведь....когда есть поддержка есть и уверенность,почитайте книги(если не любите читать)смотрите фильмы тематические. Про женщин которые побороли свои страхи и шли вперед...где их ждал...только успех....из книг могу посоветовать биографическую книгу Одри Херберн)...и не знаете не важно сколько вам лет....
Засомневаю• 03 апреля 2014
Ответ дляАноним_682
таке враження що з страх зумлію
а как часто вы падали в обморок от страха? что-то мне подсказывает, что вы сильно себя пугаете какими-то страшными картинами. что за картины - это уже вам виднее, но вообще считается самым действенным способом бороться со страхом - это смотреть ему в глаза

все у вас будет хорошо с беременностью - глаза боятся а руки делают, организм уже сам разберется как ему жить :)
автор Аноним_682 • 03 апреля 2014
Ответ дляКошка Мурка
просто вже 3 роки не полчаєтьчя,раніше я про це думала і не боялась,а цього року так боюсь аж серце колотиться
Кошка Мурка• 03 апреля 2014
І ще можливо, зверніться до лікаря з такою проблемою.Випеше вам нормальні ліки і буде вам море по коліна.Був період у житті.Була депресія.Основний симптом також були страхи ( тривога) . Звернулася до психотерапевта. Виписали ліки і відвідувати психолога. Через 2 місяці почуваєш себе новою людиною. Тривога пройшла.
автор Аноним_682 • 03 апреля 2014
Ответ дляРожки-да-ножки
я читаю курпатова,я просто дуже емоційна людина
автор Аноним_682 • 03 апреля 2014
Ответ дляЗасомневаю

ще ніколи не падала,картина така я собі думаю що зі страху можу впасти,і що оточуючі будуть на мене не так дивитись
Аноним_549• 03 апреля 2014
Ответ дляАнонимарик
Аноним_549• 03 апреля 2014
Ответ дляАноним_682
автор, я таких людей називаю - зляканими по природі, може бабка якась може цей ляк вивести????

автор Аноним_682 • 03 апреля 2014
Ответ дляАноним_549
треба спробувати
Кошка Мурка• 03 апреля 2014
Ответ дляАноним_682
треба спробувати
Ясно, краше до бабки ніж до лікаря. Дивні в нас люди , а в Європу рвуться.
автор Аноним_682 • 03 апреля 2014
Ответ дляКошка Мурка
ну я знаю,що є монахи які молитвою оздоровлюють людину
Кошка Мурка• 03 апреля 2014
Ответ дляАноним_682
А ви знаєте де є ці монахи?
автор Аноним_682 • 03 апреля 2014
Ответ дляКошка Мурка
А ви знаєте де є ці монахи?
точно де незнаю,треба питатись