Карта мордвы• 03 апреля 2014
Скільки зараз дол. митний ліміт? Хтось знає точно?
Поддакиваю иногДА• 03 апреля 2014
Ответ дляOlya1202
ого загнули
а вообще 150 евро, это чуть больше 200 дол, точнее не скажешь, зависит от колебаний курса
может я не правильно поняла, я про случай пересечения границы, а не про товары
Шановні клієнти,
Повідомляємо Вас, що з 01.04.2014 року в Україні вступає в дію закон, згідно якого для одного отримувача без оподаткування дозволено ввозити в країну товар, сумарна вартість якого не перевищує 150 EUR, або приблизно 200-210 USD.
Після вступу в дію даного закону, принципових змін в тарифній політиці компанії Ukraine Express не відбудеться. В разі змін, ми додатково повідомимо Вас.
Зверніть увагу, що при вартості одиниці товару вищої вказаного ліміту, нараховується додаткова оплата за брокерські послуги.
Карта мордвы
• 03 апреля 2014
Ще таке питання, а доставка враховується? Якщо я замовлю одягу на 200 дол. і буде 30 дол. доставка, яка плюсується в інвойсі?