Я такая боевая• 06 апреля 2014
Допоможіть знайти гарне вишите-українське плаття
Всім привіт!Дорогі друзі,звертаюсь до вас із проханням:-я із дитинства виступаю на сцені і для мене сценічний одяг це є перша половина виступу..
Дівчата у кого може є ГАРНЕ ВИШИТЕ ПЛАТТЯ,ЧИ СТИЛЬНИЙ ВИШИТИЙ КОМПЛЕКТя я готова придбати (навіть якщо він бу)пропонуйте...розгляну всі варіанти.може тут є у нас дівчата із чарівного містечка Касова(я знаю що там прекрані рукодільниці)....Я всім дякую хто сюди заглянув!!!!ХАЙ ЩАСТИТЬ!!!!
Я такая боевая
• 06 апреля 2014
Ответ дляraksha79
На який вїк чи розмір? В мене подруги замовляли плаття вишиванки. Можу спитати обом вже малі.
Привіт!У мене 44р.Я б непроти глянути))))
Я такая боевая
• 06 апреля 2014
Ответ дляraksha79
26років
Я такая боевая
• 06 апреля 2014
Ответ дляСосулька
може містечка КОсова?)
...щось нетак?))) так так є таке м.Косів -дуже чудове.)
Я такая боевая
• 06 апреля 2014
Ответ дляdrena
Оооо, я вам в одноклассникам на днях класс ставила)))
дякую)))
Я такая боевая
• 06 апреля 2014
Ответ дляВика*
Я работаю с разными мастерами..наберите меня завтра..может чем помогу)))
тел на сайте
Дякую..
Аноним_901• 06 апреля 2014
Щось не вірю, що це Ви на фото.
по темі: замовте в майстрині, в інтернеті купляти не варто, в основному машинна вишивка. У вищезапропонованих продавців теж не рекомендую, багато скарг.
Аноним_1007• 06 апреля 2014
Ответ дляАноним_946
ось яке зараз у мене.....
я такое чудо впервые вижу...класс!
Ответ дляАноним_901
Щось не вірю, що це Ви на фото.
’У вищезапропонованих продавців теж не рекомендую, багато скарг’- это у кого много жалоб?
Аноним_901• 07 апреля 2014
Ответ дляdrena
Простите, не Вас имела ввиду.
Ответ дляАноним_1040
https://www.kidstaff.com.ua/tema-7510750.html
я,тут покупала)
извините, но соооовсем не в тему- в объявлении трикотаж..по сравнению с выложенным платьем автора - это тряпочка