Аноним_640• 07 апреля 2014
Розлучення. Немає змоги бути присутньою на засіданні.
Підскажіть будь-ласочка, дівчатка - може хтось писав особисто, заяву до суду про те, що присутньою на засіданні не будете? Гугл не знаходить таких таких зразків, чи то Я - довбень, не вірно шукаю...
допоможіть будь-ласочка=))
Аноним_792• 07 апреля 2014
Заява.
Прошу розлянути справу за позовом моїм до ..... про розірвання шлюбу, призначену на ....., без моєї присутності.
Позовні вимоги підтримую і прошу задовольнити в повному обсязі.
Соседушка• 07 апреля 2014
Ответ дляАноним_970
ето вам надо в суде решать...А мирно нет....только через суд??
если дети есть, только через суд...
До _____________________- міськрайонного суду _________________ області
адреса
Позивач: Гуменюк Михайло Іванович
05.02.1959 року
Позивач:
Відповідач:
ЗАЯВА
про розгляд цивільної справи за відсутності Позивача.
В провадженні _______________ суду ____________ області перебуває цивільна справа за моїм позовом до _______________ про розірвання шлюбу.
У звязку з віддаленим місцем перебування та незадовільним станом здоров’я, керуючись ч.1 ст. 27, ч.2 ст. 158, ч.3 ст.122 Цивільного процесуального кодексу України,
ПРОШУ:
1. Розгляд цивільної справи за позовом _______________ до ________________________ про розірвання шлюбу, яка перебуває на розгляді _____________ міськрайонного суду ______________ області, здійснити без моєї присутності.
На позовних вимогах наполягаю.
2. Повідомити мене про результати розгляду справи, надіславши прийняте рішення на адресу за моїм фактичним місцезнаходженням:
Дата
Підпис.
адреса
Позивач: Гуменюк Михайло Іванович
05.02.1959 року
Позивач:
Відповідач:
ЗАЯВА
ПРОШУ:
На позовних вимогах наполягаю.
Дата
Підпис.
Аноним_640
• 07 апреля 2014
Дівчатоньки, величезне Вам усім ДЯКУЮ!!! Хліб. Сіль. Уклін за допомогу!!!
Аноним_640
• 07 апреля 2014
Ответ дляНАЗАРИНА
адреса
Позивач: Гуменюк Михайло Іванович
05.02.1959 року
Позивач:
Відповідач:
ЗАЯВА
ПРОШУ:
На позовних вимогах наполягаю.
Дата
Підпис.
адреса
Позивач: Гуменюк Михайло Іванович
05.02.1959 року
Позивач:
Відповідач:
ЗАЯВА
ПРОШУ:
На позовних вимогах наполягаю.
Дата
Підпис.
Дякую дуже-дуже!!!