Аноним_862• 08 апреля 2014
Посоветуйте мультики для деток до 2-ух лет
Девочки, кроме Машеньки, какие вы знаете занимательные мультфильмы для малышей полтора-два годика? Спасибо!
Я супер-пупер• 08 апреля 2014
а ми Машу не дивимося . Любить дивитися Свинка Пепа просто супер мультяшка а ще Смішарики а і ще маленьке королівство бена і холі ідуть по плюс плюс каналі
Я супер-пупер• 08 апреля 2014
і ці мультяшки добрі і якраз для таких мась . Я зранку даю масі їх дивитися і ввечері . Вона просто обожнює їх
Аноним_699• 08 апреля 2014
мы смотрим Три котенка, Каю и Барбоскиных (этот имхо не для малышей но дочке нравится). А еще Простоквашино
Чучело сосны• 08 апреля 2014
Ответ дляОксанаОксана
Бэби энштейн. Полезно - и смотрят как зачарованные
Поддерживаю и этот тоже смотрели от года
Аноним_556• 08 апреля 2014
А мой музыкальные любит - летучий корабль, бременские музыканты, мультконцерт, ну погоди
Аноним_818• 08 апреля 2014
Baby Einstein - спеціально для таких маленьких зроблений. Класична музика, плавні рухи на екрані. Все інше зарано для маленьких. І не кожен день, ну хіба що раз на тиждень. Хоча, якщо батьки звикли в зобмоящик годинами дивитись, то так, треба дитині зз пелюшок прививати почуття ´прекрасного´. Це ж так зручно - завтикали всі в екрани, і не треба дитиною займатись.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 апреля 2014
Мы смотрели мульты-развивалки из серии ’Профессор карапуз’, Дашу-следопыта, конечно Машу:)