Аноним_875• 08 апреля 2014
Мами пластунів, підкажіть, будь ласка.
Доброго дня!
Моєму сину 12 квітня виповнюється 6 років.
Хоче вступити в Пласт-Київ.
Заповнили онлайн заяву, але ще не передзвонили нам.
Через який проміжок часу зв"язуються з бажаючими стати новаками ?
Дякую.
Хоче вступити в Пласт-Київ.
Дякую.
Аноним_875
• 08 апреля 2014
Ответ дляJungfrau
дайте посилання, будь-ласка....
Чи доречно буде, якщо я передзвоню сама ? Чи почекати ?
Дякую )))
Ответ дляАноним_875
Дякую )))
Чесно кажучи, нычого поганого у Вашому дзвінку не бачу. Крім того, там чітко вказано телефон для довідок. І ще: набір проводиться по мірі збору заяв, зараз середина навчального року, думаю, вже ближче до вересня все визначиться. Зараз, я так розумію, там іде підготовка до літнього табору, навряд чи туди візьмуть новаків і зараз не варто на це витрачати час. Кожна організація, а тим більше дитяча, має строгий порядок роботи))
Аноним_875
• 08 апреля 2014
Ответ дляJungfrau
Дякую ! )))