jusyk• 30 ноября 2012

гінеколог, Подільський район, стати на облік

порадьте, будь ласка, толкового лікаря, в якого можна "понаблюдаться". справа в тому, що лікар, в якого буду народжувати є, він і буде виручати і екстрених випадках, але порадив стати на облік в себе на районі, бо так буде зручніше мені. тому і шукаю лікаря в Подільському районі.
і скільки зараз платять за те, щоб стати на облік на за місцем реєстрації, а за місцем проживання?
Тумба-юмба• 30 ноября 2012
стати на облік за місцем реєстрації - безкоштовно і дільничому теж нічого платити не потрібно. Якщо реєстрації не має - пишите заяву в поліклініці за місцем проживання, платите благодійну допомогу (скільки забажаєте, я 20 грн дала)

Аноним• 30 ноября 2012
Я когда хотела стать на учет не по месту прописки, заведующая с меня потребовала 2500 грн!!! Пошла в другую поликлинику - за 300 грн. взяли.
sobacura• 30 ноября 2012
Это вам на Мостицкой надо вставать на учет в ЖК вроде. А там уже будут вас по месту жительства распределять (по адресам).
Кекс• 30 ноября 2012
Я становилась на учёт в Поликлинике№2 (Свободы22),гинеколог Анжела(блин,фамилию не помню)),но если нужно-могу узнать)Очень хороший,приятный,внимательный врач.Категорически не рекомендую-Чилай-грубая,не внимательная-может назначить лечении без анализов и т.д!!Платила-400грн(без прописки).А,рожала на Мостицкой у Зауровича(низкий поклон ему-врач от Бога!!)
автор jusyk • 30 ноября 2012
Ответ дляsobacura
підозрюю, що да, але хоча б до якогось нормального лікаря потрапити...
sobacura• 30 ноября 2012
Ответ дляjusyk
Я наблюдалась у Светланы Григорьевны, нормальная доктор, но все очень хотели попасть к ,,, Валерии ,,, Ни помню ни фамилии ни отчества.
автор jusyk • 30 ноября 2012
Ответ дляКекс
от мені на Свободи - дуже добре було б. якщо Анжела, то я дізнаюся там на місці, хто це. а 400 грн Ви по добрій волі їм дали, чи це такса така? а такі лікарі по суботам працюють?
автор jusyk • 30 ноября 2012
Ответ дляsobacura
це Ви саме на Мостицькій на обліку стояли?
sobacura• 30 ноября 2012
Ответ дляjusyk
Да

pratavetra• 30 ноября 2012
400 грн.- це дуууже дорого. 150-200 давайте, не більше. Підете до тієї Анжели, познайомитесь, потім будете раз на місяць приходити на перевірку. Я за кожен раз по 50 грн. давала, але пару раз і пропускала. Вважаю що багато платила, але тоді була можливість. Взагалі шукайте врача якнайближче до дому, бо на останніх термінах бігати далеко буде проблема. Вас зобов’язана прийняти і поставити на облік БУДЬ-ЯКА поліклініка України, незалежно від прописки та фактичного проживання.
А в роддом вже підете на 35-му тижні підписувати обмінку. Раніше Вам туди не треба.
katie_777• 30 ноября 2012
В ЖК на Мостицкой отвратительный врач Драч-Филиппова Александра-Александровна (может, она фамилию поменяла, у нее то одинарная, то двойная).

назначает контрацептивы без анализов
если в простом анализе ничего нет, направляет на 4 платных - каждый по 150-200грн
на заданный вопрос - а что означает диагноз, который вы мне написали, - ответила, что ’как можно этого не знать, у меня все ходят ко мне знают’. типа у меня мед.образование есть
примерно то же во время первого ’залазинья’ на кресло - конечно же, я не знала,куда девать ноги. никакой помощи и совета. говорит ’залазь, у меня уту старухи 90летние залазят нормально, а ты не умеешь’
автор jusyk • 30 ноября 2012
Ответ дляpratavetra
оце так мені і лікар сказав, що на 36-му до нього дзвонити (ну і якщо проблеми будуть). на Свободи мені дуже близько, тому і розпитую про лікарів... а Ви також за Анжелу?
katie_777• 30 ноября 2012
да, и диагноз в итоге не подтвердился, все надумано,чтобы я к ней на платные процедуры ходила. при том, что она мне написала, болеть должно сильно, а ничего не было
автор jusyk • 30 ноября 2012
Ответ дляkatie_777

назначает контрацептивы без анализов
я таких не люблю... і мені така не підійде. я також не дуже ’свєдущая’ в таких питаннях, бо до гінекологів взагалі не ходила (що є неправильно насправді), але ... є як є... буду знати.
автор jusyk • 30 ноября 2012
Ответ дляКекс
Юсибова Анжелика Джумшудовна - вона?
pratavetra• 30 ноября 2012
Ответ дляjusyk
Ні, я на Солом’янці ходила.
автор jusyk • 04 декабря 2012
Ответ дляКекс
тепер офіційний платіж без реєстрації 700 грн.
Nadinka1987• 15 января 2013
Ответ дляjusyk
Це справді офіційно? Незалежно від прописки, наскільки я знаю , можна ставати на облік будь-де?
julia27• 25 июня 2013
Только-что хотела записаться в клинику ВИВА, так Юсибова Анжела - сейчас там принимает) вот решила отзывы почитать....