Я такая боевая• 14 апреля 2014

Дівчата з Тернополя, порадьте салон краси

Якщо тут є тернополянки, порадьте, будь ласка, салон краси або конкретно майстра, кому можна довірити стрижку і фарбування волосся. Якщо можна, з номером мобільного та приблизною вартістю послуг, а також на якій фарбі працюють. Буду дуже вдячна!
Tania19• 14 апреля 2014
Я в суботу була в салоні краси Орловських, мені мега- сподобалось)))
Раніше відвідувала Флоранс але зараз не по карману і обслуговування спортилось.
В Орловських не фарбувалась,робила корекцію брів і рівняла кінчики.

Швабристка• 14 апреля 2014
БАМ рулит!
автор Я такая боевая • 14 апреля 2014
Ответ дляTania19
Дякую Я живу тут недавно, переїхала з іншого міста, дуже звикла до свого майстра, але їздити тепер надто далеко, потрібно знайти в Тернополі. Читала відгуки про різні салони, але так і не можу наважитись кудись піти, хоча вже дуже потрібно Боюсь з двох причин: 1. що погано пофарбують; 2. що пофарбують-підстрижуть добре, але дуже дорого))
От і хочу дізнатись, де найкраще співвідношення ціна-якість.
автор Я такая боевая • 14 апреля 2014
Ответ дляШвабристка
БАМ рулит!
А детальніше?)
Tania19• 14 апреля 2014
Ответ дляШвабристка
БАМ рулит!
А що на Бамі є?
я ходила в Венецію, мені не дуже.
Tania19• 14 апреля 2014
Ответ дляЯ такая боевая
Пробуйте в Естель біля Політеху біля моста, гарні відгуки чула))
автор Я такая боевая • 14 апреля 2014
Ответ дляTania19
Естель - це назва? Тоді логічно, що вони працюють на продукції Естель)) Мені вона не дуже подобається, на жаль.
Про цих Орловських ніби хороші відгуки, а як у них ціни?

Tania19• 14 апреля 2014
Ответ дляЯ такая боевая
Так, це назва салону))
Ціни такі собі посередні
Наприклад корекція брів коштує в більшості салонів 15 грн, а в Орловських 25грн. Але роблять на совість, я поки чекала то бачила як дівчину підстригли і пофарбували, красота