Крошка Енот• 15 апреля 2014

Девочки помогите отзывами о колясках Adamex enduro Adamex York

Всем заранее спасибо
Фантазерша• 15 апреля 2014
Эндуро-бомба,а не коляска!!!! Очень удобная, везде проходимая,большой плюс в капюшоне!!!! Минус в весе,если лифт или нижний этаж,то не проблема!

malta.elena• 15 апреля 2014
у нас эндуро-довольны!
Irrusska141190• 15 апреля 2014
У нас ендуро. Користувалися ДУЖЕ активно десь 1,5 роки. В колясці продумані деталі.
Плюси:
1. Велика люлька (власне по цьому принципу і обирали, міряли з рулеткою з усіх моделей, що подобались). Дочка спокійно поміщалася до 8 місяців, хоча сама височенька.
2. Хороший чохол на люльку (але прихильникам повністю закутати дитину, щоб зимою і вітринка не задула не підійде), а оскільки я прихильник закаляння, то для мене було саме те.
3. В капюшоні хороший козирьок.
4. Дуже зручна москітна сітка (користувалися лише у батьків, оскільки в них є бджоли). Є блискавка, що дозволяє подивитися до дитини, щось поправити, не знімаючи повністю. При цьому щільно прилягає до коляски, не дозволяючи залетіти жодній комашці. Отвори дозволяють вільно циркулювати повітрю.
5. Дощовик теж хороший, але дочка не любила, коли я його вдягала.
6. Місткий багажник, доступ до нього зменшується, коли ставити прогулочний блок, але все ж порівняно з аналогічними, є достатньо місця, щоб просунути речі.
8. В прогулочному блоці капюшон опускається до самого кінця і чохол може закривати все.
9. Повнісю опускається спинка (через деякий час мені здалося, що аж занадто, тому на останнє положення перестала опускати, бо на бордюрах дитина сповзала ввниз)

Мінуси (особисто чого не вистачало мені)
1. В прогулочному блоці, щоб опустити капюшон теж потрібно натискати на кнопки (натискаються ДУЖЕ туго).
2. Капюшон великий, але низький. Якщо літом дитинп сидить, захистити від сонця ним неможливо, бо впирається головою, доводиться опускати.
3. Доводилося зварювати раму двічі, хоча невідомо, що було б з іншими моделями при такій експлуатації (гуляли щодня по 3-4 години по жахливим дорогам в будь-яку погоду).
4. Обираючи, потрібно дивитися, чи не має в прогулочному блоці прямо під попою дитини (під обшивкою,) болта (як конструктори додумалися туди його застромити -загадка)
5. Щоб випрати обшивку з прогулки, доводиться розкручувати дугу на капюшоні.

Загалом задоволена))
Фантазерша• 15 апреля 2014
Ответ дляIrrusska141190
Плюси:
3. В капюшоні хороший козирьок.

Загалом задоволена))
Мы тоже сваривали раму,т.к каждый день прыгала вниз по ступенькам с 4 этажа...