ТрубоДурочка• 21 апреля 2014
Хто зі Львова, скажіть де можна провести в у ЛЬвові з дитиною цілий день ?
Бюджет 2 тисячі грн.В мене день народження але я вирішила не накривати стіл,щоб прийшло куча людей нажерлось і пішли додому..а я перемиваю кучу посуди..
Прийшла така думка поїхати з чоловіком і з дитиною і провести той день щоб запам´ятався на все життя..
Але куди саме поїхати незнаю...були лише в Ашані,більше Львова незнаю...
ТрубоДурочка
• 21 апреля 2014
Ответ дляmaric.84
Привіт однодумцям, саме такий ДР і я собі влаштовую, але на цілих 3 дні. Я б Вам порадила, якщо звісно дитина не надто маленька, зїздити на екскурсію. Я ось зупинилась на чотирьох замках. Вдалої подорожі, та незабутніх вражень. З наступаючим!!!
малому 3,5 роки..я думаю вже дорослий..Хочеться показати йому багато чого цікавого,зробити фото для пам´ятки..щоб запам´ятався цей день на все моє життя