Дорогі жителі Кідстафа, прошу вашої допомоги, будь-ласка,підтримайте у фотоконкурсі (не кідстафівському) сімейну пару. Всім відкликнувшимся дуже вдячна,всього вам най-на кращого!!!!
Там де пише пара Илона и Александр потрібно постаити 5 зірочок, можна це робити щодня (голосувати). Ссилку дам нижче, бо тут щось не викладається.
Я так не люблю, когда о таком просят... Одно дело - когда друзья/знакомые голосуют, и совсем другое - незнакомых людей просить... Мне противно что ли сразу становится. Если не уверенны в победе, зачем участвовать? Тем более таким нечестным образом. Мне даже в ЛС кто-то присылал просьбы, чтоб проголосовали за ребенка. ППЦ!
Ответ дляLiza&Sava
Я ж нікого не заставляю голосувати, не любите,не звертайте уваги, я ж особисті повідомлення не пишу. Тим більше конкурсанти-мої друзі, я хочу їм допомогти! дякую всім,хто відкликнувся!