Я люблю транзисторы• 03 мая 2014
Подарок на 35
Девочки, подскажите , что можно подарить двум сестричкам которым по 35 лет! Всем спасибо
купіть кожній по подарунковому сертифікату в магазинк косметики або білизни. в такому віці, якщо Ви мало знаєте іменинниць, важко підібрати гарний подарунок. косметика для мене - взагалі не варіант, це настільки індивідуально. щось для дому я б теж не дарувала. прикраси - непогана ідея, якщо Ви знаєте їх смаки. мені, наприклад, подобається срібло з натуральним камінням, я була б рада такому подарунку. якщо кошти дозволяють. сережки коштують від 400 грн, каблучки дешевше, але можна не вгадати розмір.
зараз модні великі шарфи, хустки із шовку, бавовни. теж варіант
Антонина Шелудько• 03 мая 2014
можно такое видео с их фото, как дополнение к основному подарку. видео делаеться индивидуально под ваш заказ.
https://