Эта тема предназначена для тех, кто желает подарить что либо жителям Советчицы и для тех, кто хочет принять в дар что угодно :)
Важно!
1. БРОНЬ В ТЕМЕ, ЧТОБЫ БЫЛО ВИДНО, СВОБОДЕН ЛИ ПОДАРОК!!!
2. Лекарственные препараты покупать, продавать, менять, отдавать - запрещено.
3. Комментарии только по теме.
4. Поиск товара происходит в разделе Ищу.
Ссылка на старую тему: Давайте дарить подарки
Важно!
3. Комментарии только по теме.
Natalia 25• 26 июня 2014
Юбка джинсова, тоненька, спереду - розпірка, ззаду - дві кишеньки, р. EUR 40, в ідеальному стані!
Заміри: довжина - 60 см, в поясі - 41 см, в бедрах - 51 см
Natalia 25• 26 июня 2014
Ответ дляHelenVereschagina
фото 3 можно?
Якщо Анюті не підійде, тоді з задоволенням))))
Злата_Злата• 26 июня 2014
Ответ дляХи хи, ну ну
1. Платье теплое на 3-4 годика
2. Костюмчик, мы нлсили с 7 мес. До 1.4 годика кофточку
бронь на платье
Natalia 25• 26 июня 2014
Ответ дляСтойкая
Привіт, постав Анютці бронь на сіру котонову кофточку
Привіт! Поставила, забула, що вона ж у нас з бюстом)))
Lady_ChokoOlate11111111• 26 июня 2014
https://www.kidstaff.com.ua/tema-8320353.html
флаконы от парфюмерии
Lady_ChokoOlate11111111• 26 июня 2014
- бесплатно!!!
-на мальчика 5-6 лет.( 2 куртки, 2-е брюк, футболки, колготы, перчатки, шапка и 4-ре пары обуви 34-36 р.)
-на мальчика 1-1.6 года ( сандали,несколько кофточек и костюмчик.)
- пазлы и машинка
Kukusja2013• 26 июня 2014
Ми вже вернулись) Все нормально, лікарці піду на днях казати велике дякую за неуважність
Там виявляється дисплазією і не пахне, здорова дитина і 120 грн на вітер((( Светуська: Відгуляли галопом, малу лишили на батьків то змотались на 4 годинки...весілля було з температурою на вулиці +17 і зливою...так що босоножки і тобі не відправила і сама не взула
...Зараз доїдаю і далі йду фоткати)
Ответ дляKukusja2013
...Зараз доїдаю і далі йду фоткати)
ото врачи
ЕвгенияПавлюк• 26 июня 2014
Ответ дляrhonda
девочки, кто бронировал - босоножечки 12 см по стельке, 18 р.
если не заберут, я в очередь
Kukusja2013• 26 июня 2014
Ответ дляAstrik12
ото врачи
та не кажи, в зливу перлась з тою дитиною в маршрутці,бо таксі не могло знайти машину і я вже просто не встигала замовити інше, сама змокла на нитку, малу закутала, то добре,що хоч не змерзла...
Ответ дляKukusja2013
...Зараз доїдаю і далі йду фоткати)
ти дивуєшся? нам в нашій поліклініці невропатолог сказав, що у мене дитина відстає в розвитку, не буде ходити, і прописав пити!!!ГЛІЦЕРИН!!! я після нього галопом побігла по лікарях, думаю, мало що... Так мені троє педіатрів і один дитячий невропатолог порадили піти до того коновала і нагодувати його вазеліном, щоб фігню не ліпив.
Ответ дляrhonda
Kukusja2013• 26 июня 2014
Ответ дляrhonda
от пі...с, я би точно його нагодувала
Ответ дляKukusja2013
...Зараз доїдаю і далі йду фоткати)
Так їй напевно платять за те, щоб клієнтів на Узі підкидувала
Kukusja2013• 26 июня 2014
Ответ дляAstrik12
а на когда тебе переноска нужна?а то всё никак до почты не дойду
на 16 липня))їдемо в Шацьк