Эта тема предназначена для тех, кто желает подарить что либо жителям Советчицы и для тех, кто хочет принять в дар что угодно :)
Важно!
1. БРОНЬ В ТЕМЕ, ЧТОБЫ БЫЛО ВИДНО, СВОБОДЕН ЛИ ПОДАРОК!!!
2. Лекарственные препараты покупать, продавать, менять, отдавать - запрещено.
3. Комментарии только по теме.
4. Поиск товара происходит в разделе Ищу.
Ссылка на старую тему: Давайте дарить подарки
Важно!
3. Комментарии только по теме.
prosto77777• 10 июня 2014
Ответ дляЕвгенияПавлюк
сбежал(( но его искать хотят, чтоб помогал..
тата знайшли, знаємо хто. він хлопчик маленький ще, злякався женитися, 23 рочки тільки має.
будемо доказувати батьківство коли впорядкуються документи і притягувати його до відповідальності.. тягнути алімнти.. шкода посадити його мабуть не реально.. треба розібратися коли саме Настя завагітніла.. чи їй було ще 16, чи вже 17..
Ответ дляЕвгенияПавлюк
да. а скажи кому - не пускайте молодёжь встречаться оставаться наедине, ранние поцелуи и проч. - заклюют, как отсталую и зашоренную. Дети хотят быть взрослыми, будучи детьми, и взрослые их поошряют...
так ее там никто и не воспитывал, насколько я знаю...
HelenVereschagina• 10 июня 2014
Ответ дляGelena33
Я дочку в сад в 1,3 отвела, а сына в 1,8 (его до 2 лет грудью кормила, а доцю до 1,3)
наверное воспитатели были от Бога,раз не страшно было отдавать!
ЕвгенияПавлюк• 10 июня 2014
Ответ дляrhonda
я про обычные семьи
kseniaideal• 10 июня 2014
Ответ дляprosto77777
ну 23 это не мало. Моуму мужу был 21 год!!!
Тут дело в человеке а не в возрасте
Ответ дляprosto77777
а що це міняє - 16 чи 17? не 18,і це головне. І не 23 тільки має, а ВЖЕ 23 має. Це вже не маленька ляля, а цілком дорослий чоловік.
Ответ дляЕвгенияПавлюк
Ну дети сейчас продвинутые,социальная реклама по тв и интернет кричит об предохранении не только от болячек,но и беременности. Просто Вы правильно написали дети хотят быть взрослыми слишком рано(((
prosto77777• 10 июня 2014
Ответ дляrhonda
дівчата я прикалуюся! я цілком згідна що вже 23!!! і це просто дістало, як можна в 23 мозком не думати. і кинути. ох, там по нашим законам не до 18 а до 16!!
про це все вже говориться з юристами..
Ответ дляrhonda
Абсолютно согласна! Мужчина уже либо в 15 ощущает ответственность, либо и в 40 - в поле ветер, в опе дым, буду вечно молодым((
Ответ дляprosto77777
23 года!Взрослый мужик!
Ответ дляprosto77777
про це все вже говориться з юристами..
ну, удачі вам, що я можу сказати... Тримай нас в курсі, що там малечі треба - поможемо по мірі можливостей.
HelenVereschagina• 10 июня 2014
Ответ дляGelena33
Так и есть, причем одна у обоих деток)
у меня после перевода нас в другую группу стала та,которая была у старшей!и теперь у нас радость идти в сад!!!
Ответ дляprosto77777
про це все вже говориться з юристами..
В данной ситуации мозгом не думали оба!Девочку по человечески жаль,еще больше жаль малыша.
Ответ дляprosto77777
фото коляски где то на предыдущих страницах, и описание нюансов.
prosto77777• 10 июня 2014
тепер пару няансів про Настю. виявляється статусу сироти вона немає. по факту сирота. а по документах ні( мама лишена бітьківських прав а батько ні.. він в Росії і він має своє життя. тільки ось коли сестра його видзвонила, пообіцяв чимось допомогти.. дядько в неї священник, спочатку спригував, але пізніше вчора здається приніс трохи поїсти, пачку памперсів, дав Насті пару грн на харчі. пообіцяв повернути деякі кошти потрачені на ліки..
ще виявляється у неї є право на кімнату в квартирі(точно не скажу чия), але її тітка , її маму звідти вигнала.. і живе мабуть там сама. з цим також розбираємося , щоб добитися справедливості і її туди з малим поселити..
манюсік лікується, вигрівають( бо ж синіють ручки, ніжки. були вихідні, про Настіне лікування поки не знаю( у манюсіка страшенне почервоніння під памперсом( передали різні кремчики, щось має допомогти((
Ответ дляGelena33
Девочки простите за нескромность, тема грустная и ужасная, жалко девочку..
Но я не могу не смеяться с Леныного выражения, я просто впервые такое слышу, про поле-дым-и вечно молодым
Соррри
prosto77777• 10 июня 2014
Ответ для-ЯНА -
а она кормит или нужно питание?
старається годувати груддю, але молока мало, буде догодовувати мабуть.
трохи сумішші є. поки вистачить.. мабуть..
Ответ дляprosto77777
Кошмар ( как-то всё бесчеловечно ... ( со стороны матери и родных имею ввиду)
Ответ дляprosto77777
Вы молодец! Спасибо большущее, эти взрослые дети, лишенные родительской опеки, на самом деле страшно неприспособленные к реалиям, так искренне жаль(((
Пишите, непременно ставьте в известность по мере поступления новостей.
Ответ дляprosto77777
ти знаєш, в моєї лялі було страшенне почервоніння від памперсу, чим я вже тільки не мазала: бепантен, драполен, судокрем, десітін ,цинкова мазь.... всього навіть не згадаю. а найкраще допомогла найпростіша присипка аптечна, за 3 грн. Зняло все моментально, не повіриш. Спробуйте, а раптом...