Замовила фотосесію для куми, думаєм куди поїхати
в парк Кіото,сакури вже відцвітаються(хто знає ще цвітуть може?)
в Пирогово далеко да і квітів там нема
в бот.сад один бузок
хочеться і дерев,і трави, і квітів і гарних пейзажів...можливо в когось є ідеї де ще гарно в місті.....
плануєм на цю неділю...дякую
можливо хтось підкаже ідеї для фотозйомки.....
ми обрали:
надувні кульки, покривало в клітинку(на траву), з одягу сукня,штани з блузой і спортивний варіант....хочеться ще щось ПІДСКАЖІТЬ
в Пирогово далеко да і квітів там нема
в бот.сад один бузок
плануєм на цю неділю...дякую
ми обрали:
l e r u n i a• 08 мая 2014
Я из Запорожья,фоткались в это время возле Днепра и на траве .в Киеве мне кажеться,будет тоже не плохо где-то на лужайке.зелень сочная ,фотки будут супер.главное что фотограф был хороший.
l e r u n i a• 09 мая 2014
Ответ дляalkvitchenko
а где она находится?
Мы когда были в Киеве ели нашли.она во дворе домов,смотрите адрес,а идите по дворам