ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 14 мая 2014

львівяни, скільки будемо терміти сморід?

Чесно,вже просто дістав той нестерпний сморід. Живу в Шевченківському районі і іноді доходить до того, що запах просочується крізь закриті вікна.
Але справа не лише в неприємному запаху, але й в тому,наскільки він шкідливий. Я думаю всі вже знають, що це запах сірководню? Прочитала на зіку, що сьогодні його концентрація в повітрі була 170 ррm і це при тому, що нормою є до 30 ppm,а дальше вже йде загроза для здоров´я. Для тих, хто не знає, отруєння сірководнем веде до летальних наслідків.
Чому влада нічого не робить вже стільки років,а лише грає на публіку? Чому не каже, наскільки це небезпечно для нашого здоров´я? Чому ми маємо це терпіти? Може пора нам пікетувати?
Цветок Мира• 14 мая 2014
автор,Ви абсолютно праві

сьогодні був просто жах
Розавенная• 14 мая 2014
а звідки цей запах береться???
Бритоножка• 14 мая 2014
странно, тут пол Украины умиляется вашему Садовому и мечтает увидеть его в презах, а он не может в своем городе навести порядок.
rhonda• 14 мая 2014
Ответ дляРозавенная
а звідки цей запах береться???
з Полтви
ТебеОноНадось• 14 мая 2014
Сьогодні на роботі - вул.Гоголя провітрювала - Стало гірше ніж було(((
gaga84• 14 мая 2014
Фу, сьогодны це просто не до порывняння.Вже ах на початку Зеленоъ смердыло.А саме обідно, що в мене квартри і хостел, через цей сморід в центрі мені на всіх сайтах бронювань залишають відгук про те що в квартирах і під’їзді смердить, а я тут ні до чого
Розавенная• 14 мая 2014
Ответ дляrhonda
з Полтви
що це?
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ • 14 мая 2014
Ответ дляРозавенная
а звідки цей запах береться???
Кажуть,що пивзавод відходи в каналізацію скидує.
rhonda• 14 мая 2014
Ответ дляБритоножка
очистные сооружения старые, весь район воняет невыносимо канализацией, нужно все менять, а денег нет, как всегда...
АфродитаПетровна• 14 мая 2014
’выкуривают вас’ ... и я даже знаю кто
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ • 14 мая 2014
Ответ дляБритоножка
Я не буду нічого поганого казати про садового,але він чудово пропіарився під час революції цієї зими
rhonda• 14 мая 2014
Ответ дляРозавенная
що це?
підземна річка, яка виконує роль каналізації, а на виїзді з міста виходить на поверхню
Самнешка• 14 мая 2014
Ответ дляХдеЯсь?
а я уж думала о переезде во Львов
На границе• 14 мая 2014
Ответ дляrhonda
з Полтви
Що таке Полтва?
АфродитаПетровна• 14 мая 2014
а что такое ’сірководню’? сероводород что ли?
Кисельная барышня• 14 мая 2014
Ответ дляБритоножка
Вот вот, уже такие ему оды поют что капец.
rhonda• 14 мая 2014
Ответ дляХдеЯсь?
ага, а ще кажуть, що Ензим (дріжджзавод). А насправді просто відстійники старі і не справляються.
Паспортный стол• 14 мая 2014
Ответ дляБритоножка
не для вас вроде темка, или вы просто повонять?
Бритоножка• 14 мая 2014
Ответ дляrhonda
а люди мучаться должны... ничего не ремонтируют, а что будет через 20-40 лет? все износится и какашки, простите, будут свободно плавать по улицам.
rhonda• 14 мая 2014
Ответ дляСамнешка
а я уж думала о переезде во Львов
приезжайте, воняет только в одном районе, и то не всегда.
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ • 14 мая 2014
Ответ дляgaga84
А їх не дивує,що на вулиці теж цей запах стоїть?
Самнешка• 14 мая 2014
Ответ дляrhonda
а в каком?
АфродитаПетровна• 14 мая 2014
Ответ дляСамнешка
а я уж думала о переезде во Львов
А ТАМ СЕРДИТ
rhonda• 14 мая 2014
Ответ дляБритоножка
по улицам не будут - они под землей, по трубам канализация идет в очистительные сооружения на окраине, а оттуда уже якобы очищенная река выходит на поверхность.
rhonda• 14 мая 2014
Ответ дляСамнешка
а в каком?
в Шевченковском
Бритоножка• 14 мая 2014
Ответ дляХдеЯсь?
спасибо за ваш ответ)
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ • 14 мая 2014
Ответ дляrhonda
Смердить не лише в одному районі,а по цілому місті. Влітку,коли спека,в центрі задихнутись можна. Якщо так цікаво - то можна вже зайти на smorid.com, там далеко не один район відмічають
Кюветчица• 14 мая 2014
Два года назад была, мне воняло гнилой капустой - это в центре города, это и есть запах сероводорода? Это канализация так воняет что ли?
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ • 14 мая 2014
Ответ дляКюветчица
Щось середнє між тухлими яйцями і какашками, це і є сірководень
rhonda• 14 мая 2014
Ответ дляХдеЯсь?
смердить на Липинського, на Грінченка, в районі Кривчиць, а ще вибірково в кількох місцях (На Снопківській, як на Новий Львів їхати, наприклад), але там Полтва ні до чого, там просто каналізація така