Зазвичай за тиждень до виборів постійно приносять запрошення, але не цього разу. Цікаво чи це лише нам так чи всім і всюди. Київщина.
Вкажіть, будь ласка, при відповіді свій регіон.
Взагалі хто працює в комісіях - як там справи?
Дякую.
Результат:
вже голосів:
123 (77.36%)
принесли
29 (18.24%)
не принесли
6 (3.77%)
не принесли, але знаю таких, кому принесли
1 (0.63%)
працюю в комісії, запрошення носимо/пишемо
Aksinia8555• 19 мая 2014
Харьков - не принесли. Сегодня ходила проверять себя в списках. В списках есть. Девочки, кому не принесли идём на выборы с паспортом на участок . Сказали что многие жалуются на то, что нет приглашений, но в списках как правило всё ок.