Я супер-пупер• 24 мая 2014
Посоветуйте тональный до 200грн
Девочки, нужен тонак, который купероз скрывает. Раньше пользовалась Виши, но его снли с производства. Теперь хочу купить проверенный. Купероз на щеках(((
Барамбулечка• 24 мая 2014
поищите ВВ крем у продавцов корейской косметики,они ВАм подскажут,какой лучше взять,но ВВ крем--это ВЕЩЬ!!Очень рекомендую!!
Я супер-пупер
• 24 мая 2014
Ответ дляБарамбулечка
Это тональный, или он купероз убирает?
Отвечаю всем• 24 мая 2014
Ответ дляБарамбулечка
Тоже пользуюсь ВВ.Очень нравится.
Я супер-пупер
• 24 мая 2014
Ответ дляОтвечаю всем
Тоже пользуюсь ВВ.Очень нравится.
Деочки, а как правильное название. Чтобы я хоть в продавалке нашла. Спасибо
Отвечаю всем• 24 мая 2014
Ответ дляЯ супер-пупер
так и называется:ВВ-тональный крем.Вот мне очень подошёл.Хорошо ложиться,выравнивает цвет кожи и что мне больше всего понравилось,даже в жару нет дискомфорта что у тебя на лице нанесён тональный.
Кошка Мурка• 24 мая 2014
Ответ дляЯ супер-пупер
у Ив Роше неплохие тоналки и цена приемлемая, собираю заказы, скидки есть -30,-50% в зависимости акционного предложения, все тоналки можно посмотреть на сайте, если интересует пишите :)
Забагаловка• 25 мая 2014
Приєднуюсь до попереднього допису, Ів Роше досить непоганий, ще в Космо є Beyu, рік тому коштував 190 грн, і якщо шкіра у Вас без сильних непдоліків, то Буржуа теж непоганий як на мене. Мені він не підходлить, бо занадто тонке покриття, я мусила ще коректором ретушуватись та міцною пудрою, а на це дійство не завжди є час. Кодлись ще був Мері Кей, він гарно матує, але після нього шкіра дуже нещасна. Зараз користуюсь Ланком, купляла без коробки новим за 350 грн, не можу натішитися. Одлин раз вирішила себе побалувати, купила дорогий від Герлен в Брокарді за 550 грн, і треба ж таке, що він на запястку був ідеальний по кольору, а на шкірі темнуватий, було видно. Щоб не пропав через термін дії, я його тут продала одразу всього за 200 грн. Так що якщо у Вас є можливість протестувати на колір, тут на сайті можна купити і люкс за півціни, після люксу усі Ів Рошени та інше видаються просто гумовою маскою.
Забагаловка• 25 мая 2014
Теж періодично задумуюсь про ВВ крем, але подруга мене відмовила, він добре виглядає, швидко наноситься, але через півроку частого використання шкіра дуже нездорова. На кремі краще не економити, дорожче шкіру лікувати потім. Так що я більше до Ів Роше схиляюсь ніби, проте не замовляла там нічого більше ніж півтора року, оскільки косметика з останніх посилок була значно гіршої якості ніж колись. Ви все одно заплатите за пересилку і обробку, то вже більше ніж 200 грн виходить. Так що моя порада-- BEYU як варіант або той же Артдеко достойний варіант.