Аноним• 15 декабря 2012
Київ-Камянець Подільський
На новий рік збираємося їхати в кам*янець-Подільський. Ізначально збиралися їхати на машині, але погода не балує і з дитиною трохи страшнувато якщо погода не виправиться. Тепер шукаю альтернативні варіанти типу потяга або експресу, тільки умова, що з києва ми повинні виїхати в 6-7 год. ранку щоб до 13:00 бути на місці 29.12.12. Може хто знає який потяг чи експрес іде з києва так рано в тому напрямку, бо на сайті укрзалізниці я щось нічого знайти не можу
Аноним
• 15 декабря 2012
Ответ дляWojcik Yulia
поезд №175 вроде бы, Подільсmкий експрес. Около 6.30 выезжает из Киева, в 11 в Хмельницком. Во сколько в Каменце точно не знаю. Билеты нужно брать заранее. Я ним буду ехать в Хм 23 числа - поезд очень комфортный и быстрый.
дякую, зараз подивлюся
Аноним
• 15 декабря 2012
я подивилася, потяг 175 тільки до хмельницького, далі не іде чи це нова нумерація?
Аноним
• 15 декабря 2012
Ответ дляБирюк
Автобусы Автолюкса быстро ездят. С Автовокзала.
так в тому і вся суть, що якщо буде погода і не буде снігу більше, то ми на машині поїдемо, а в непогоду тільки потяг.
Каменец - такой немного странный город, что если будет непогода, то вряд ли в праздники там кто город расчищать будет и кормить пристойно с утра. Мы как-то в 8 утра приехали, так только в мини-отеле позавтракать смогли т.к. у них ничего не работала до 11.00. а таксисты нам сказали, что экскурсию за деньги нам делать не хотят т.к. весь город мы можем пешком обойти. В г-це ’УКРАИНА’ заселить нас с утра отказались т.к. у них время заселения - после часа дня, а если мы хотим сейчас, то им документы переделывать очень сложно, и лучше нам погулять до часа.
Аноним
• 15 декабря 2012
Ответ дляWojcik Yulia
попробуйте ночным 623, хотя не уверена, что на 29 число еще будут билеты в этом аправлении
білети в принципі не проблема, бо в чоловіка дядя на залізниці ревізор, моде достати любі білети, вони для своїх завжди тримають
Аноним
• 15 декабря 2012
Ответ дляБирюк
у нас вже все оплочено і в нас там в місті багато знайомих, бо чоловік там у відрядженнях буває часто.