Не гавкаю- но охраняю• 05 июня 2014
Що можна подарувати на хрестини?
Дівчатка, підкажіть, будь ласка, що можна подарувати на хрестини, чоловіка сестра родила дівчинку!!!
Рябушка Ку• 05 июня 2014
Останнім часом на всі хрестини даруємо срібні іконки, при хрестинах в церкві їх відразу і освячують. Хороший пам’ятний і тематичний подарунок. Видавництво Свічадо випускає дуже гарні альбоми ’Пам’ятка святого Хрещення’, чи якось так, з місцем для фотографій, поясненям обряду, місцем для побажань малюку.
Шопингмонстр• 05 июня 2014
Спросите что им нужно, а так обычно все дарят золото, это всегда пригодится.
Не гавкаю- но охраняю
• 05 июня 2014
Ответ дляграфиняВишенка
серебряную ложку или деньги
мені сподобалася ідея із срібною ложечкою
Не гавкаю- но охраняю
• 05 июня 2014
Ответ дляliliyaya
Вы хотите родителям подарок или именно для ребенка?
напевно для дитинки скоріш за все
Cvetik-konfetik• 05 июня 2014
серебряная ложка, крестик, цепочку или подобные вещи, хорошую большую красочную детскую Библию, крестильный набор с бодиком-вышиванкой и подобными вещами.
графиняВишенка• 05 июня 2014
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
нам зараз 2.3 то мала завжди тільки нею їсть, доречі нам її теж на хрестини подарували