фан L.O.S.T.• 15 июня 2014
Мелірування на світле волося
пофарбована в блондинку, природній колір русий. Волося спортилось кошмаррр. Потрібно відновити, перефарбуватись. Одна знайома сказала, що можна спочатку зробити мелірувку темнішу і поступово на темніший колір. Скільки себе пам"ятаю, завжди волося світле було. Як буде виглядати міліровка, може хто переходив із блондинку на темніший, і який?
Мамаша в бигудях• 15 июня 2014
Сделайте омбре, и блондинкой останетесь, и волосы не будете перепаливать какое-то время (пока будете с омбре, просто будете подкрашивать корни)
Краля-Галя• 16 июня 2014
Я блондинка 20 дет .тоже последнее время решила оставить свой цвет....кошмар сидина и черный как смола.Поэтому делаю на лето мелирование.Беру палет темный каштан и вперед.Получается шикарно .Месяц можно не краситься.А там как хотите