Вбигудях• 23 июня 2014

крем BB или CC для проблемной кожи?

выбираю корейский тональный, послушаю советы.
Сиренькая• 23 июня 2014
У меня Лореаль, идеально подходит

Надя@Надя• 23 июня 2014
Я продаю VICHY ВВ -по срокам -до 2016 року, є для світлої шкіри і для засмаглої шкіри(ця серія кремів має тільки два відтінки.Крем-суперський,гарно маскує недоліки шкіри,не має ефекту маски та не розпливається..Ціна -смішна,бо допродую залишкі -останні два тюбикі..Якщо зацікавило-пишіть.
Сладкий лимончик• 23 июня 2014
Забула написати-ЦІНА-150 грн.
Надя@Надя• 23 июня 2014
Без перебільшень-найкращі креми серії ВВ це у VICHY..Почитайте більше про нього у неті..
Подставка для припева• 24 июня 2014
http://kosmetiko.in.ua/thermae/bb-krem/bb-lux-bege...