Кашпо• 26 июня 2014
Про шампунь.
Каким шампунем мыть волосы чтоб они не пушились, были гладкими и блестящими???
Пленница SexShop-а!• 26 июня 2014
от одного шампуня ничиго не будет ,нужен комплекс шампунь бальзам маска спрей, у меня пол митчел хочу
СиренаФеоктистовна• 26 июня 2014
На рахунок шампуню - не знаю. Перепробувала багато.
Перестала користуватися феном, почала замість бальзаму використовувати відвари трав (любисток+кропива)для полоскання волосся - волосся перестало бути занадто пушистим, стало блискучим і менше лізе
Кашпо
• 26 июня 2014
Ответ дляПленница SexShop-а!
Блин ну очень дорого , это 1000 грн. в месяц только на волосы? А что то подешевле?)))
Пленница SexShop-а!• 26 июня 2014
Ответ дляКашпо
ревлон очень хорошая косметика для волос