Девочки,ввиду дороговизны,которая сейчас просто опустошает карманы,решили установить счетчик европейского образца. Кто сталкивался с его установкой? Куда обращаться? Где купить? Нужно ли специальное разрешение?
Ответ дляMrsProf
обращаться к поставщику того, на что вы собираетесь ставить счетчик и узнавать, какие европейские счетчики сертифицированы к использованию в украине
хотя термин ’европейского образца’ не совсем понятен: в европе кубометры или киловатты другие?
в европе тарифы на электроэнергию днем и ночью разные,как и у-нас. Но нужен специальный счетчик
Ответ дляEyir
))) это не европейского образца, а двухтарифный счетчик, их в украине производят и продают свободно, стоят от полутора тысяч гривен (есть и до тысячи, но в подробности характеристик я не вдавалась, если честно)
Lapochka007• 01 июля 2014
обратитесь в местный рэс. но... не во всех домах возможна замена счетчика.
Щодо встановлення багатотарифних лічильників для населення
Споживачі можуть здійснювати розрахунки за електричну енергію за тарифами, диференційованими за періодами часу: тризонними (нічний, напівпіковий, піковий) та двозонними (нічний, денний). Для цього необхідно встановити багатозонний (багатотарифний) лічильник.
Встановлення такого лічильника є доцільним у разі, якщо споживач користується електроенергією в години мінімального навантаження в мережі, тобто в нічний час, коли діють інші, зменшені тарифи на електроенергію. Це може бути вигідним зокрема для промислових підприємств. Ефективність використання багатозонних лічильників для побутових споживачів у кожному випадку є індивідуальною, тому її потрібно вираховувати окремо.
Встановлюється багатозонний лічильник виключно за ініціативою споживача та за його кошт. Необхідно пам’ятати: оскільки ціна багатозонного лічильника набагато вища від звичайного, його вартість окупиться впродовж декількох років (але в кожному випадку індивідуально).